АДВОКАТИ ЛЬВОВА і ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
АДВОКАТСЬКІ ОБ’ЄДНАННЯ ЛЬВОВА ТА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адвокати Львова і Львівської області:

МИ НЕ НАДАЄМО ІНФОРМАЦІЇ ПРО АДВОКАТІВ, ЯКІ Є В ПЕРЕЛІКУ НИЖЧЕ!!! Не потрібно дзвонити до нас і питати про конкретного адвоката.

Перелік адвокатів, який наводиться нижче, взятий з реєстру адвокатів України, який знаходиться на сайті Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті міністрів України.

Адересу реєстрації, телефони, коли ухвалено рішення, ким видано свідоцтво, номер свідоцтва можна дізнатися з реєстру адвокатів України:

http://www.unba.org.ua/erau

 

Рейтинг адвокатів Львова і Львівської області

Рейтинг адвокатських об'єднань Львова та Львівської області

Адвокат Львів
1. Абросімова Юлія Андріївна
2. Акіншин Анатолій Михайлович
3. Алієв Ялчін Аятович
4. Андрейчук Любомир Вікторович
5. Андрієвська Наталія Любомирівна
6. Андрієвський Любомир Петрович
7. Андрусяк Тарас Григорович
8. Андрушків Арсен Миколайович
9. Аніскіна Тамара Олексіївна
10. Анохін Юрій Ігорович
11. Антонова Лариса Олександрівна
12. Антонюк Наталія Олегівна
13. Арутюнова Роксолана Костянтинівна
14. Арутюнова Наталія Іванівна
15. Арутюнова Наталія Федорівна
16. Асєєва Зоя Борисівна
17. Асташкін Арсен Володимирович
18. Атаманюк Олександр Михайлович
19. Бабій Михайло Ігорович
20. Багрій Олег Любомирович
21. Бадейнова Марія Іванівна
22. Баєв Ігор Анатолійович
23. Баєва Вероніка Анатоліївна
24. Базилевич Зоряна Орестівна
25. Базилевич Зорян Степанович
26. Бакалейко Наталія Вікторівна
27. Балаєв Фахрддін Джамалович
28. Балаушко Анатолій Михайлович
29. Балух Роман Володимирович
30. Балюк Сергій Миколайович
31. Бап Віра Миколаївна
32. Барабаш Ярослав Йосипович
33. Барбадин-Мінчак Наталія Михайлівна
34. Бардін Роман Ілліч
35. Барчук Олександр Якович
36. Басистий Владислав Олексійович
37. Бегей Ігор Іванович
38. Беген Роман Михайлович
39. Безвенюк Віктор Володимирович
40. Безпалько Ігор Володимирович
41. Бекерська Наталія Володимирівна
42. Белей Марія Григорівна
43. Бельський Руслан Леонідович
44. Бенцак Олег Павлович
45. Бень Богдан Зіновійович
46. Береський Ярослав Осипович
47. Бермес Ігор Володимирович
48. Бєліков Олександр Альбертович
49. Бєлікова Галина Миколаївна
50. Бідула Галина Дмитрівна
51. Білевич Надія Костянтинівна
52. Білостоцький Степан Миронович
53. Білоус Костянтин В'ячеславович
54. Білоус Юрій Богданович
55. Білявський Едуард Жоржевич
56. Блажівська Наталія Євгенівна
57. Блажівська Оксана Євгенівна
58. Блажівський Євген Михайлович
59. Бліхарська Лілія Василівна
60. Бобечко Ростислав Іванович
61. Бобечко Назар Ростиславович
62. Бобяк Тетяна Йожефівна
63. Богдан Андрій Йосипович
64. Боднар Марія Ярославівна
65. Боднарук Богдан Васильович
66. Боднарчук Юлія Ярославівна
67. Бойко Роман Богданович
68. Бойко Володимир Петрович
69. Бойко Наталія Володимирівна
70. Бойко Андрій Михайлович
71. Бойко Світлана Миколаївна
72. Бойкович Тарас Володимирович
73. Бокова Елеонора Сергіївна
74. Бокшан Тарас Іванович
75. Бондар Наталія Володимирівна
76. Бонк Тетяна Богданівна
77. Бордун Андрій Юрійович
78. Борейко Сергій Валентинович
79. Боренько Зиновій Іванович
80. Борис Володимир Юрійович
81. Бориславська Олена Марківна
82. Боровець Володимир Дмитрович
83. Боровець Володимир Володимирович
84. Боровіцький Геннадій Ромуальдович
85. Борсук Оксана Петрівна
86. Борсук Петро Йосифович
87. Боряк Ганна Леонідівна
88. Босак Олег Євгенович
89. Брич Йосиф Петрович
90. Бронфман Петро Володимирович
91. Брунець Володимир Григорович
92. Брух Богдана Іванівна
93. Будимчук Сергій Миколайович
94. Буловчак Віталій Іванович
95. Бурак Володимир Володимирович
96. Бурдін Володимир Миколайович
97. Бурляй Ольга Степанівна
98. Бутирін Михайло Дмитрович
99. Вакула Андрій Ярославович
100. Валько Руслан Ярославович
101. Ванькович Софія Володимирівна
102. Варава Андрій Ігорович
103. Васецький Олександр Васильович
104. Василаш Василь Михайлович
105. Василевський Роман Йосипович
106. Василик Богдан Степанович
107. Василишин Максим Іванович
108. Василишин Іван Йосипович
109. Василів Арсен Романович
110. Васильєв Юрій Миколайович
111. Василюк Марія Романівна
112. Велика Олена Володимирівна
113. Величко Олег Борисович
114. Венецька Людмила Борисівна
115. Венецька Ольга Олегівна
116. Вербенко Петро Олександрович
117. Верланов Сергій Олексійович
118. Вершинін Артур Геннадійович
119. Винар Любомир Вікторович
120. Вишневський Костянтин Васильович
121. Візауліна Валентина Іванівна
122. Власенко Сергій Володимирович
123. Власов Володимир Васильович
124. Войцеховська Олена Олегівна
125. Войціховський Ростислав Євгенович
126. Волинець Андрій Ориславович
127. Волинець Тетяна Володимирівна
128. Волинець Михайло Михайлович
129. Волохань Валерій Степанович
130. Волошин Наталія Миколаївна
131. Волошин Микола Григорович
132. Ворона Степан Васильович
133. Габа Ігор Стефанович
134. Гавдик Зіновій Володимирович
135. Гавдьо Богдан Романович
136. Гавриленко Ганна Михайлівна
137. Гаврилко Сергій Євгенович
138. Гайда Іван Іванович
139. Галабала Маркіян Васильович
140. Галан Микола Васильович
141. Галецький Василь Теодорович
142. Галич Орест Григорович
143. Галич Павло Орестович
144. Галінська Людмила Людвігівна
145. Галушко Ярослава Іванівна
146. Ганич Ігор Маркіянович
147. Ганич-Качмар Наталія Ігорівна
148. Гапон Наталія Григорівна
149. Гарасимів Богдан Ілліч
150. Гарасиняк Ірина Іванівна
151. Гаргас Орест Миколайович
152. Гаталяк Макар Ярославович
153. Гафтонюк Василь Васильович
154. Генгало Ігор Олегович
155. Гера Ганна Григорівна
156. Гирич Сергій Васильович
157. Гірник Тетяна Анатоліївна
158. Гірник Володимир Миколайович
159. Гірняк Марія Володимирівна
160. Гладиш Олександр Петрович
161. Гладун Зіновій Степанович
162. Глинська Дарина Богданівна
163. Гловацький Іван Юхимович
164. Гнатів Нестор Іванович
165. Гнатів Ярослав Ілліч
166. Гнатів Роман Петрович
167. Гнатів Оксана Михайлівна
168. Говда Ігор Юрійович
169. Годяк Андрій Ігорович
170. Голайдо Олег Васильович
171. Голень Іван Романович
172. Головатий Ярослав Васильович
173. Головатюк Сергій Анатолійович
174. Головенко Інна Андріївна
175. Гоменюк Зоряна Петрівна
176. Гонзар Станіслав Терентійович
177. Гонтар Ольга Прокопіївна
178. Гончаров Ігор Володимирович
179. Гораль Тарас Зеновійович
180. Горбатюк Надія Володимирівна
181. Горбова Маріанна Володимирівна
182. Горбунов Олександр Олегович
183. Горбунов Сергій Олегович
184. Гординський Михайло Васильович
185. Гордієнко Оксана Юріївна
186. Гордієнко Віталій В'ячеславович
187. Горецький Анатолій Степанович
188. Горецький Олексій Анатолійович
189. Горецький Максим Анатолійович
190. Горніцький Сергій Іванович
191. Городецька Людмила Миколаївна
192. Городецький Назар Олександрович
193. Горчаков Юрій Васильович
194. Горяча Віра Володимирівна
195. Государський Андрій Валентинович
196. Государський Валентин Францович
197. Грабовський Роман Євгенович
198. Грень Ростислав Романович
199. Грень Тарас Ярославович
200. Гретченко Павло Євгенович
201. Гривняк Володимир Мирославович
202. Грига Фома Васильович
203. Гринда Іванна Іванівна
204. Гринишин Альона Богданівна
205. Гриновець Богдан Михайлович
206. Гринчук Василь Зіновійович
207. Гриценко Сергій Ілліч
208. Гриців Віра Миколаївна
209. Грицко Степан Григорович
210. Грищук Віктор Климович
211. Грищук Ростислав Петрович
212. Грищук Тетяна Ростиславівна
213. Гріга Наталія Дмитрівна
214. Гром'як Юрій Романович
215. Громик Євгеній Митрофанович
216. Грубська Марія-Казамира Семенівна
217. Грушецька Валентина Едуардівна
218. Грущинська Наталія Ігорівна
219. Гудз Богдан Данилович
220. Гудима Дмитро Анатолійович
221. Гузела Михайло Васильович
222. Гузьо Оксана Романівна
223. Гулик Андрій Григорович
224. Гулик Григорій Степанович
225. Гур'єв Олег Вікторович
226. Гурин Володимир Арсенович
227. Гурський Володимир Сергійович
228. Гуцалюк Олександр Ананійович
229. Давид Леся Львівна
230. Данелян Анжела Альбертівна
231. Данилевич Орест Йосипович
232. Данилів Олег Олексійович
233. Данкевич Іван Михайлович
234. Данко Леся Семенівна
235. Дато Тарас Юрійович
236. Дацків Захар Гілярович
237. Дацко Світлана Іванівна
238. Дейнека Елла Іванівна
239. Дейнека Віктор Степанович
240. Дема Наталія Ігорівна
241. Демідюк Олександр Олексійович
242. Демчик Ольга Ігорівна
243. Демчук Тетяна Гордіївна
244. Дем’яновська Юлія Дмитрівна
245. Дем’яновський Юліан Галійович
246. Дем”яновський Галій Семенович
247. Деркач Юрій Богданович
248. Детинич Петро Іванович
249. Джурик Андріан Євгенович
250. Джус Богдан Григорович
251. Дзеньдзюра Степан Маркіянович
252. Дзюдзь Михайло Семенович
253. Дика Наталія Орестівна
254. Дикунська Світлана Ярославівна
255. Дільний Стах Михайлович
256. Дмитрасевич Назар Орестович
257. Дмитренко Володимир Павлович
258. Добрянська Ярослава Іванівна
259. Добрянський Павло Васильович
260. Довгань Володимир Ігорович
261. Додурич Михайло Володимирович
262. Долгополов Дмитро Сергійович
263. Долинська Марія Степанівна
264. Долінська Оксана Зіновіївна
265. Домінас Гелена Петрівна
266. Донченко Юрій Володимирович
267. Дорош Василь Михайлович
268. Дуб Олег Романович
269. Дуб Тетяна Романівна
270. Дубас Віталій Михайлович
271. Дудар-Ткач Наталія Петрівна
272. Дудяк Ростислав Анатолійович
273. Дуліба Віктор Михайлович
274. Дуліч Юлія Вікторівна
275. Дуліч Тетяна Володимирівна
276. Дяків Олег Михайлович
277. Єжов Олександр Юрійович
278. Єлагін Іван Дмитрович
279. Ємкова Тетяна Василівна
280. Єрмолова Ірина Василівна
281. Єфіменко Ваталій Анатолійович
282. Жак Наталія Тадеївна
283. Жаровський Казимир Кирилович
284. Ждиняк Наталія Петрівна
285. Житова Людмила Олександрівна
286. Жолнович Оксана Іванівна
287. Жолубак Михайло Васильович
288. Жолубак Тарас Михайлович
289. Журомська Майя Вікторівна
290. Журомський Віктор Іванович
291. Забавський Дмитро Анатолійович
292. Забавський Анатолій Никифорович
293. Забавчук Микола Романович
294. Заболотний Андрій Михайлович
295. Заболоцький Ярослав Ілліч
296. Забродська Ольга Степанівна
297. Забродський Андрій Миколайович
298. Задорожний Михайло Степанович
299. Закала Емілія Дмитрівна
300. Заплатинський Василь Бенедиктович
301. Заплотинський Іван Дмитрович
302. Заремба Юрій Ігорович
303. Заярна Валентина Янівна
304. Заяць Ніна Ярославівна
305. Заяць Марія Іванівна
306. Заяць Ольга Ігорівна
307. Зварич Оксана Володимирівна
308. Зданкевич Олексій Зіновійович
309. Зеліско Олег Володимирович
310. Зенін Костянтин Костянтинович
311. Зима Сергій Юрійович
312. Злобін Орест Григорович
313. Змерзлий Микола Миколайович
314. Зозуля Ігор Євгенович
315. Зозуля Марина Іванівна
316. Зубарєва Катерина Петрівна
317. Зубач Андрій Зенонович
318. Зубач Тарас Зенонович
319. Зубчик Алла Анатоліївна
320. Зуєва Людмила Вячеславівна
321. Іванов Олег Олександрович
322. Іванов Сергій Володимирович
323. Іванов Леонід Вікторович
324. Іванов Олександр Миколайович
325. Іваночко Юлій Ришардович
326. Іваночко Мирослав
327. Івасюта Любов Григорівна
328. Івасюта Любов Володимирівна
329. Івасюта Марян Іванович
330. Ігнатюк Василь Васильович
331. Ільків Андрій Михайлович
332. Ірванець Юлія Юріївна
333. Ісаков Юрій Сергійович
334. Йоффе Михайло Аронович
335. Каблак Петро Іванович
336. Кавун Валентин Федорович
337. Казимир Сергій Віталійович
338. Казурова Лілія Василівна
339. Калайдін Володимир Константинович
340. Калиняк Оксана Миколаївна
341. Каличак Олег Ярославович
342. Калішевич Олександр Миколайович
343. Кальмук Назарій Богданович
344. Калюжна Барбара Володимирівна
345. Камкамідзе Ігор Анатолійович
346. Кампо Надія Михайлівна
347. Кам”янська Ірина Анатоліївна
348. Кам”янський Анатолій Іванович
349. Канюк Осип Іронович
350. Карась Андрій Анатолійович
351. Карбовнік Ігор Миколайович
352. Карпатська Любов Петрівна
353. Карпій Ростислав Михайлович
354. Карпінська Олена Борисівна
355. Карп’як Оксана Орестівна
356. Картушин Лев Миколайович
357. Катков Юрій Миколайович
358. Кауфман Костянтин Валентинович
359. Кафаров Тофік Гусейнович
360. Кацюба Андрій Миронович
361. Качор Назар Богданович
362. Квак Василь Миколайович
363. Кваша Андрій Сидорович
364. Квятковський Михайло Львович
365. Кидисюк Роман Анатолійович
366. Кирись Борис Олександрович
367. Кичма Юрій Михайлович
368. Кичма Світлана Михайлівна
369. Кінаш Зеновій Федорович
370. Кіпчарський Микола Олексійович
371. Кір”яков Валерій Володимирович
372. Кіска Мирон Іванович
373. Кісь Василь Степанович
374. Кіт Ігор Несторович
375. Кіт Олена Ігорівна
376. Кіт Василь Михайлович
377. Кіх Леся Іванівна
378. Кіцак Михайло Степанович
379. Климишин Ігор Петрович
380. Климишин Тамара Федорівна

381. Климковська Зоряна Владиславівна
382. Климпуш Юрій Мирославович
383. Клострейх Володимир Едуардович
384. Кміть Лариса Іванівна
385. Кобко Тарас Вікторович
386. Коваленко Станіслав Панасович
387. Коваленко Наталія Олександрівна
388. Коваленко Олександр Станіславович
389. Коваль Оксана Володимирівна
390. Коваль Андрій Федорович
391. Коваль Роман Миколайович
392. Коваль Павло Микитович
393. Ковальов Дмитро Євгенович
394. Ковний Юрій Євгенович
395. Ковтун Владислав Борисович
396. Ковч Андрій Володимирович
397. Когут Любов Іванівна
398. Когут Тома Кирилович
399. Когут Ігор Іванович
400. Кожан-Юрдига Олександра Ярославівна
401. Кожушок Ірина Андріївна
402. Козак Володимир Григорович
403. Козак Богдан Романович
404. Козак Руслана Олегівна
405. Козак Віктор Григорович
406. Козій Роман Богданович
407. Козій Тарас Васильович
408. Кокоць Оксана Михайлівна
409. Колесник Олександр Володимирович
410. Колібанич Олег Ярославович
411. Колодій Олександр Володимирович
412. Колодій Марта Богданівна
413. Колодій Ярослав Михайлович
414. Колодін Геннадій Кирилович
415. Колосович Віталій Степанович
416. Колотій Юрій Якович
417. Колотій Андрій Юрійович
418. Кольбенко Андрій Володимирович
419. Колянковський Тарас Миронович
420. Комар Михайло Володимирович
421. Комарова Лариса Миколаївна
422. Коник Тамара Михайлівна
423. Копач Роман Ігорович
424. Копняк Світлана Миколаївна
425. Копняк Анатолій Михайлович
426. Коренєва Олена Михайлівна
427. Корниляк Марта Мирославівна
428. Коростельов Володимир Михайлович
429. Косенко Володимир Олександрович
430. Космеда Ростислав Андрійович
431. Косович Віталій Мирославович
432. Коссак Володимир Михайлович
433. Костецька Олександра Ярославівна
434. Костицький Михайло Васильович
435. Костич Остап Іванович
436. Костур Тарас Володимирович
437. Костюк Василь Васильович
438. Косьоровський Юзеф Едвардович
439. Котарська Аліція Тадеївна
440. Котик Катерина Олексіївна
441. Котик Зінон Дмитрович
442. Котур Мар'яна Василівна
443. Коцан Марян Васильович
444. Коцупир Богдан Степанович
445. Коцюбинська Любов Станіславівна
446. Кошева Надія Іванівна
447. Кошель Юрій Дмитрович
448. Кравець Наталія Григорівна
449. Кравченко Олександр Олександрович
450. Кравченко Світлана Миколаївна
451. Кравчина Владислав Іванович
452. Кравчук Оксана Андріївна
453. Краснощоких Андрій Анатолійович
454. Кріков Олександр Валентинович
455. Кріль Михайло Михайлович
456. Крісман Наталія Юріївна
457. Крупчак Гнат Іванович
458. Кузан Ростислав Ігорович
459. Кузнєцов Юрій Анатолійович
460. Куйбіда Лариса Станіславівна
461. Куйбіда Василь Степанович
462. Кулеба Марта Богданівна
463. Кулик Микола Михайлович
464. Кульбій-Кухар Юлія Валентинівна
465. Кульчицький Іван Володимирович
466. Кульчицький Олександр Сергійович
467. Кулявець Зіновій Федорович
468. Кулявець Сергій Зіновійович
469. Куманська Оксана Павлівна
470. Кунтий Назар Орестович
471. Курило Тетяна Вячеславівна
472. Курілець Ярослав Васильович
473. Куспись Світлана Анатоліївна
474. Кут Віталій Васильович
475. Кушнерик Марян Петрович
476. Кушнір Марян Зіновійович
477. Кушнір Юрій Зіновійович
478. Лабай Андрій Миронович
479. Лагунов Анатолій Анантанійович
480. Лазарчук Ольга Володимирівна
481. Лазор Андрій Олегович
482. Ларіонов Роман Олександрович
483. Лебідко Юзефа Іванівна
484. Лебідь Роман Семенович
485. Лев Роман Олександрович
486. Левандовський Чеслав Чеславович
487. Левик Андрій Степанович
488. Левицький Дмитро Романович
489. Левко Степан Леонтійович
490. Левко Наталія Григорівна
491. Левко Євстахій Андрійович
492. Лейко Євген Вікторович
493. Лепех Мирослав Миколайович
494. Лесюк Вікторія Василівна
495. Лехуш Тамара Федорівна
496. Лиманова Тетяна Едуардівна
497. Ліпенцева Катерина Вікторівна
498. Лісна Валентина Сергіївна
499. Лісовська Ярина Романівна
500. Літвінов Борис Йосифович
501. Літовченко Людмила Рафаїлівна
502. Ліуш Ігор Іванович
503. Лобода Петро Миколайович
504. Лобода Юрій Петрович
505. Лобода Олександр Петрович
506. Логаш Валентин Михайлович
507. Лозинський Богдан Мар'янович
508. Лозинський Ігор Петрович
509. Лозинський Володимир Володимирович
510. Лойко Ігор Маркович
511. Лотоцький Денис Олександрович
512. Луб”янецька Любов Ярославівна
513. Луговець Олександр Михайлович
514. Луцан Василь Іванович
515. Луців Степан Михайлович
516. Луць Людмила Андріївна
517. Ляшкевич Андрій Миронович
518. Магировський Тарас Антонович
519. Магировський Юрій Антонович
520. Мазовіта Богдан Степанович
521. Мазовіта Андрій Богданович
522. Мазур Віктор Лукич
523. Мазур Ярослав Богданович
524. Мазур Уляна Павлівна
525. Мазур-Іванько Жанна Вікторівна
526. Макар Марія Володимирівна
527. Макаренко Анатолій Петрович
528. Макаренко Петро Анатолійович
529. Макаренко Андрій Анатолійович
530. Макаров Юрій Миколайович
531. Макойда Іванна Миколаївна
532. Макойда Зеновій Миколайович
533. Максименко Тетяна Петрівна
534. Маланчук Ярослав Степанович
535. Маланюк Микола Михайлович
536. Маланюк Андрій Григорович
537. Маланюк Маряна Миколаївна
538. Малахівська Ірина Василівна
539. Малерик Ярослав Ігорович
540. Мальський Маркіян Маркіянович
541. Мальський Олег Маркіянович
542. Мамченко Анатолій Іванович
543. Мамчур Ярослав Степанович
544. Мамчур Лідія Зіновіївна
545. Мандриковський Михайло Михайлович
546. Мандрощук Євген Федорович
547. Мандрощук Людмила Євгенівна
548. Мандюк Тамара Сергіївна
549. Манівська Лілія Романівна
550. Манько Любомир Іванович
551. Маньковський Анатолій Олександрович
552. Манюк Галина Василівна
553. Маріловцева Надія Олександрівна
554. Маркович Богдана Іванівна
555. Мармуляк Ярослав Володимирович
556. Мартиневич Олександр Андрійович
557. Мартинишин Галина Йосипівна
558. Мартинова Олена Вікторівна
559. Мартинюк Юрій Анатолійович
560. Мартинюк Ірина Едуардівна
561. Мартинюк Володимир Васильович
562. Маруняк Ірина Михайлівна
563. Маруняк Володимир Богданович
564. Маруняк Ігор Богданович
565. Марущак Ольга Вікторівна
566. Марчук Геннадій Олегович
567. Масляний Юрій Андрійович
568. Матвіїв Сергій Ігорович
569. Матвіїв Ростислав Ігорович
570. Матненко Семен Анатолійович
571. Махніцький Олег Ігорович
572. Мацепура Ірина Олександрівна
573. Мацепура Валерій Степанович
574. Мацієвська Ганна Іванівна
575. Мацієвська – Олійник Ірина В'ячеславівна
576. Мацієвський В'ячеслав Миколайович
577. Мацях Ярослав Миколайович
578. Медвідь Андрій Богданович
579. Мейта Олександра Василівна
580. Мелень Ольга Мар'янівна
581. Мелешко Микола Ілліч
582. Меліхова Інга Ігорівна
583. Мельник Олег ІвановичІ
584. Мельник Галина Павлівна
585. Мельник Сергій Романович
586. Мельникова Галина Сергіївна
587. Мельничук Ігор Анатолійович
588. Мельнічук Василь Григорович
589. Мелян Наталія Юріївна
590. Мерва Сергій Іванович
591. Мерза Сергій Ярославович
592. Мерза Олександра Романівна
593. Мєшков Валерій Генріхович
594. Мигаль Галина Петрівна
595. Микитишин Анатолій Васильович
596. Микичак Микола Михайлович
597. Микієвич Михайло Миколайович
598. Микієвич Микола Михайлович
599. Микуш Василь Іванович
600. Мина Володимир Валентинович
601. Мисенко Світлана Анатоліївна
602. Мисяковський Микола Васильович
603. Мих Ірина Євгенівна
604. Михайлюк Роман Михайлович
605. Михалюк Олена Валеріївна
606. Михалюк Василь Олексійович
607. Мичка Богдан Романович
608. Міла-Поляков Денис Педрович
609. Мінаєв Михайло Георгійович
610. Міненко Валентина Григорівна
611. Міненко Віктор Михайлович
612. Мірошниченко Нонна Григорівна
613. Мішкуров Олег Миколайович
614. Могінська Тетяна Анатоліївна
615. Мойса Галина Степанівна
616. Молярчук Олексій Олексійович
617. Момот Інна Михайлівна
618. Монастирський Олександр Ярославович
619. Морозюк Андрій Ярославович
620. Мосейчук Сергій Володимирович
621. Москаль Дмитро Мирославович
622. Москалюк Олександр Вікторович
623. Москвіта Зеновій Йосипович
624. Мотринець Іван Михайлович
625. Мудрий Борис Ярославович
626. Муравський Михайло Володимирович
627. Муралло Марія Степанівна
628. Мурська Христина Володимирівна
629. Мусієвський Євген Петрович
630. Навроцький Вячеслав Олександрович
631. Нагірняк Ірина Володимирівна
632. Нагорна Ірина Йосипівна
633. Нагорний Олег Юрійович
634. Наклович Ігор Мирославович
635. Неборачок Іван Богданович
636. Невойт Петро Сельвестрович
637. Некраха Анатолій Костянтинович
638. Непийвода Юрій Валерійович
639. Нестерюк Тетяна Борисівна
640. Нецкар Юрій Ігорович
641. Нижанківська Леся Антонівна
642. Нич Зиновій Григорович
643. Ничка Юрій Вадимович
644. Ничкало Софія Анатоліївна
645. Нікітіна Світлана Адольфівна
646. Ніколенко Ганна Федорівна
647. Нікулін Олександр Вячеславович
648. Ніщета Ігор Миколайович
649. Новинська Любов Олександрівна
650. Новицький Теодор Володимирович
651. Новіков Валентин Михайлович
652. Новінський Олександр Олександрович
653. Нор Василь Тимофійович
654. Нурієв Борис Федорович
655. Огірко Соломія Ростиславівна
656. Ожог Андрій Григорович
657. Окопний Михайло Михайлович
658. Окунь Юлія Миколаївна
659. Олексієнко Марія Юліанівна
660. Олешко Тарас Орестович
661. Олійник Ольга Володимирівна
662. Онишко Євгенія Володимирівна
663. Онишко Віталій Вікторович
664. Онишко Наталія Петрівна
665. Оприск Лілія Євгенівна
666. Оприск Зорян Леонович
667. Орищин Наталія Володимирівна
668. Осадець Теофіл Васильович
669. Осадча Світлана Миколаївна
670. Осадчий Владислав Романович
671. Осадчий Олексій Костянтинович
672. Остапик Ярина Іванівна
673. Охмак Микола Васильович
674. Ощипок Оксана Зіновіївна
675. Павленко Олександр Вікторович
676. Павлечко Руслан Васильович
677. Павлишин Ігор Мирославович
678. Павлишин Ганна Богданівна
679. Павлишин Богдан Якович
680. Павлів Іван Матвійович
681. Павлів Марія Степанівна
682. Павлунь Людмила Миколаївна
683. Павлюк Галина Дем'янівна
684. Павлюк Олег Васильович
685. Павляк Юрій Миколайович
686. Пайонкевич Тадей Тадейович
687. Паламар Степан Іванович
688. Паленик Ігор Григорович
689. Палєй Юрій Аркадійович
690. Палій Богдан Петрович
691. Палюх Лідія Михайлівна
692. Паніот Максим Вікторович
693. Паніот Галина Ярославівна
694. Панкевич Тарас Ігорович
695. Панчишин Богдан Михайлович
696. Парамонов Сергій Олексійович
697. Паранько Роман Дмитрович
698. Параскевич Олександр Леонідович
699. Паркасевич Леонід Васильович
700. Партика Наталія Олексіївна
701. Партика Ірина Володимирівна
702. Пасько Олег Васильович
703. Патан Андрій Михайлович
704. Пацура Анжеліка-Наталія Анатоліївна
705. Пашковський Ярослав Васильович
706. Пашук Анна Семенівна
707. Первицький Олександр Васильович
708. Перунов Віктор Володимирович
709. Петелька Олександра Олексіївна
710. Петелька Ігор Васильович
711. Петлевич Наталія Степанівна
712. Петлевич Ольга Ярославівна
713. Петлевич Стефан Стефанович
714. Петлюк Віталій Вадимович
715. Петришин Петро Михайлович
716. Петрів Андрій Леонідович
717. Петрівська Ірина Львівна
718. Петруняк Євген Васильович
719. Пецій Дмитро Іванович
720. Пешков Марк Іванович
721. Пилипенко Оксана Юріївна
722. Пилипенко Володимир Пилипович
723. Пікалова Елла Олександрівна
724. Піняжко Богдан Володимирович
725. Піхур Степан Миколайович
726. Піщухін Микола Костянтинович
727. Пласконь Олександр Петрович
728. Плахтина Орися Іванівна
729. Пліш Антон Володимирович
730. Поваляєв Олег Борисович
731. Подвірний Михайло Васильович
732. Подюк Наталія Сергіївна
733. Полінкевич Ірина Зіновіївна
734. Поліщук Левко Володимирович
735. Поліщук Микола Терентійович
736. Поліщук Марія Михайлівна
737. Пономаренко Віктор Петрович
738. Попко Наталія Василівна
739. Попко Роман Іванович
740. Попов Володимир Миколайович
741. Попович Василь Олексійович
742. Попович Галина Іванівна
743. Попович Юлія Володимирівна
744. Попович Наталія Євгенівна
745. Потинська Іванна Володимирівна
746. Потинський Микола Лікандрович
747. Потинський Андрій Миколайович
748. Похитайло Юрій Володимирович
749. Походзяєв Анатолій Леонідович
750. Правосудько Олександр Миколайович
751. Приколота Тетяна Іванівна
752. Приколота Юрій Іванович
753. Приндота Уляна Геннадіївна
754. Притула Мар'яна Ярославівна
755. Прокопишин Богдан Миколайович
756. Прокоф’єва Ірина Ігорівна
757. Прокоф”єв Ігор Іванович
758. Профета Михайло Пилипович
759. Процик Ірина Іванівна
760. Проць Ольга Іванівна
761. П’ятковський Андрій Петрович
762. Рабінович Петро Мойсейович
763. Раданович Григорій Михайлович
764. Радченко Сергій Петрович
765. Ревер Василь Володимирович
766. Репета Лука Миколайович
767. Репета Володимир Лукич
768. Рєзніков Олексій Юрійович
769. Риба –Ганусин Галина Михайлівна
770. Ригіна Любов Михайлівна
771. Ригіна Олена Михайлівна
772. Різник Сергій Васильович
773. Романенко Олена Анатоліївна
774. Романик Наталія Миколаївна
775. Романик Юрій Зіновійович
776. Романишин Назар Михайлович
777. Романчева Світлана Василівна
778. Романюк Віктор Федорович
779. Ромовська Зорислава Василівна
780. Ростова Людмила Олександрівна
781. Роюк Віктор Васильович
782. Роюк Людмила Іванівна
783. Рубель Богдан Ярославович
784. Рудакевич Юрій Юрійович
785. Рудницький Ігор Сидорович
786. Ружицький Антон Матвійович
787. Русенко Роман Іванович
788. Савка Олег Ярославович
789. Савка Ігор Ярославович
790. Сав”юк Світлана Ярославівна
791. Садоха Богдан Андрійович
792. Саміло Любов Василівна
793. Саницький Андрій Григорович
794. Сарахман Володимир Богданович
795. Сатановський Дмитро Дем'янович
796. Сахно Галина Миколаївна
797. Святій Ігор Ярославович
798. Святоцька Валентина Григорівна
799. Святоцька-Косик Вікторія Олександрівна
800. Семенина Василь Михайлович
801. Семенов Владлен Олександрович
802. Семенова Людмила Миколаївна
803. Семесюк Надія Михайлівна
804. Семешко Андрій Федорович
805. Семків Віталій Остапович
806. Семчишин Зіновій Володимирович
807. Сендега Тарас Романович
808. Сеник Петро Романович
809. Сенів Анна Богданівна
810. Сеньків Олександр Михайлович
811. Сенько Микола Миколайович
812. Сенюта Ірина Ярославівна
813. Серветник Андрій Володимирович
814. Сергеєва Лілія Сергіївна
815. Середенко Анна Сергіївна
816. Сивак Володимир Миколайович
817. Сивий Роман Богданович
818. Сиворіг Анатолій Олександрович
819. Сиворіг Віталій Олександрович
820. Сивуляк Богдан Йосипович
821. Сивуляк Назар Богданович
822. Сидорович Анна Марянівна
823. Сидорович Руслан Михайлович
824. Сидорук Микола Іванович
825. Синчук Сергій Миколайович
826. Синчук Світлана Миколаївна
827. Сирко Йосиф Йосипович
828. Сирота Богдан Михайлович
829. Сиротяк Зоряна Євгенівна
830. Ситніков Олександр Васильович
831. Сібірякова Галина Костянтинівна
832. Сівков Ігор Володимирович
833. Сідельник Анна Володимирівна
834. Сікиринський Юрій Олексійович
835. Сімак Ірина Вікторівна
836. Сірий Андрій Володимирович
837. Сірко Богдан Романович
838. Сірко Оксана Богданівна
839. Січевич Ірина Миколаївна
840. Сковронський Володимир Васильович
841. Скрильніков Дмитро Валерійович
842. Скрут Любомир Богданович
843. Слезенко Світлана Михайлівна
844. Слива Богдан Миколайович
845. Слиш Андрій Ярославович
846. Слиш Андрій Теодорович
847. Слиш Любомир Теодорович
848. Слідзьона Надія Петрівна
849. Сліпенький Олег Євгенович
850. Слюсар Людмила Антонівна
851. Смірнова Олександра Карпівна
852. Смірнова Світлана Юріївна
853. Смолин Григорій Васильович
854. Смолинець Дарія Володимирівна
855. Смоляк Степан Андрійович
856. Смотрич Ганна Іванівна
857. Смотров Олег Володимирович
858. Снігур Ярослав Едуардович
859. Сокальський Денис Анатолійович
860. Соколенко Валентина Василівна
861. Солдатенко Андрій Вікторович
862. Соловей Оксана Зеновіївна
863. Соловйов Микола Володимирович
864. Соловйов Андрій Володимирович
865. Солодуха Василь Олексійович
866. Солук Олександр Володимирович
867. Сопілко Леонід Васильович
868. Сопільник Любомир Іванович
869. Сороговець Євгенія Михайлівна
870. Сорока Михайло Іванович
871. Сорока Наталія Євгенівна
872. Софінський Дмитро Степанович
873. Соха Ольга Генадіївна
874. Сплавський Володимир Іванович
875. Стабрин Володимир Володимирович
876. Стадник Сергій Вікторович
877. Стадник Петро Юрійович
878. Стадник Віктор Володимирович
879. Стамбровська Людмила Михайлівна
880. Станкевич Андрій Олегович
881. Стародубенко Дарія Ярославівна
882. Старостенко Олена Валентинівна
883. Стаценко Максим Федорович
884. Степаненко Олександр Тимофійович
885. Степанков Микола Вікторович
886. Степанська Лідія Олексіївна
887. Стефанишин Орест Іванович
888. Стефанишин Юрій Іванович
889. Стефанюк Андрій Богданович
890. Стефанюк Василь Петрович
891. Стефанюк Богдан Романович
892. Стех Юрій Ярославович
893. Стецик Олена Павлівна
894. Стецишин Василь Северинович
895. Стець Віктор Анатолійович
896. Стецюк Петро Богданович
897. Стик Ярослав Михайлович
898. Стрепко Назар Любомирович
899. Стрепко Любомир Володимирович
900. Стрепко Володимир Любомирович
901. Сугак Володимир Вікторович
902. Судова-Хомюк Наталія Михайлівна
903. Сулятицький Мирослав Антонович
904. Суптель Юлія Володимирівна
905. Суптель Володимир Олександрович
906. Сурмяк Юрій Романович
907. Суходольська Надія Євгенівна
908. Тагієв Сабір Вагітович
909. Танасієнко Марія Олексіївна
910. Таранова Христина Сергіївна
911. Тарас Юрій Ярославович
912. Тарасенко Леонід Леонідович
913. Тарасова Галиа Петрівна
914. Татчин Марян Михайлович
915. Телішевський Іван Данилович
916. Терлецька Наталія Володимирівна
917. Тертична Наталія Іллівна
918. Тертичний Віталій Григорович
919. Тетерка Володимир Іванович
920. Тетерка Іван Петрович
921. Тимофіїв Роман Михайлович
922. Тимохіна Людмила Петрівна
923. Тимошенко Мирослав Олексійович
924. Тимчишин Роксолана Михайлівна
925. Тимчишин Михайло Йосифович
926. Тихий Тарас Романович
927. Тищик Євгенія Йосифівна
928. Тітов Олексій Євдокимович
929. Ткач Марко Ярославович
930. Ткач Марія Мар'янівна
931. Ткаченко Юрій Володимирович
932. Ткаченко Сергій Віталійович
933. Токарівський Ігор Романович
934. Токарський Юрій Богданович
935. Тонкошкурова Світлана Петрівна
936. Тропак Олександра Василівна
937. Трофімова Лариса Анатоліївна
938. Труш Ольга Петрівна
939. Тупісь Уляна Степанівна
940. Туранський Юрій Віталійович
941. Турхан Назар Зиновійович
942. Тустановська Ірина Володимирівна
943. Тьомкіна Тетяна Василівна
944. Удовіко Валерій Іванович
945. Українець Леся Петрівна
946. Українець Петро Федорович
947. Уляник Роман Богданович
948. Урдюк Тетяна Миколаївна
949. Урдюк Ольга Миколаївна
950. Урумова Жанна Михайлівна
951. Ушаков Олександр Петрович
952. Фаріон Святослав Володимирович
953. Федик Сергій Євгенович
954. Фединяк Галина Степанівна
955. Фединяк Степан Степанович
956. Федорик Зіновій Тимофійович
957. Федоришин Андрій Петрович
958. Федоришин Анатолій Васильович
959. Федорів Мирослава Анатоліївна
960. Федорович Ольга Євгенівна
961. Федорович Володимир Іванович
962. Федченко Юрій Євгенович
963. Ференц Ростислав Іванович
964. Фесуненко Юрій Анатолійович
965. Філатов Володимир Олександрович
966. Фомін Володимир Васильович
967. Фостяк Олег Ярославович
968. Фостяк Андрій Ярославович
969. Франків Юрій Богданович
970. Фрусенко Андрій Олександрович
971. Фурик Андрій Ярославович
972. Фурик Ігор Ярославович
973. Фурман Антон Володимирович
974. Халіманчук Дмитро Вільямович
975. Хандій Михайло Васильович
976. Харів-Багринівська Орися Зиновіївна
977. Харланов Михайло Петрович
978. Харлов Валентин Вячеславович
979. Хархаліс Леся Григорівна
980. Хворова Наталія Володимирівна
981. Хилюк Світлана Володимирівна
982. Хідченко Людмила Миколаївна
983. Хлопоніна Марія Лазарівна
984. Хмелевська Валентина Олександрівна
985. Ходачкевич Збігнев-Іван Миколайович
986. Ходачкевич Надія Петрівна
987. Холодян Андрій Іванович
988. Холява Олег Ігорович
989. Хомик Юрій Володимирович
990. Худоба Ганна Михайлівна
991. Цвик Микола Васильович
992. Цибко Тетяна Борисівна
993. Цибуля Ірина Йосифівна
994. Цимир Тетяна Ярославівна
995. Цукорник Світлана Геннадіївна
996. Цьорох Юрій Романович
997. Цяпало Роман Михайлович
998. Цяцяк Роман Павлович
999. Чайка Андрій Миколайович
1000. Челяк Галина Петрівна
1001. Чемес Володимир Михайлович
1002. Червінко Михайло Іванович
1003. Червонюк Сергій Леонідович
1004. Черга Наталія Іванівна
1005. Чередніченко Юрій Семенович
1006. Чижмар Юрій Іванович
1007. Чижмар Іван Васильович
1008. Чикало Орест Григорович
1009. Чипак Лариса Василівна
1010. Чир Адріан Сидорович
1011. Чліянц Антоніна Арамівна
1012. Чліянц Арам Якович
1013. Чліянц Сергій Арамович
1014. Чопик Петро Михайлович
1015. Чопко Христина Ігорівна
1016. Чопко Олег Федорович
1017. Чопорова Наталія Петрівна
1018. Чорній Світлана Богданівна
1019. Чулик Іван Ілліч
1020. Чупіль Роман Ростиславович
1021. Шавель Руслан Миронович
1022. Шала Лілія Володимирівна
1023. Шалай Олексій Богданович
1024. Шандра Марта Миколаївна
1025. Шатула Олексій Геннадійович
1026. Шашкіна Світлана Альбертівна
1027. Шевців Володимир Михайлович
1028. Шегинський Роман Андрійович
1029. Шеіна Анна Андріївна
1030. Шепель Юрій Миколайович
1031. Шепеляк Ганна Миколаївна
1032. Шепеляк Ганна Тарасівна
1033. Шеремета Юлія Степанівна
1034. Шилова Олена Жанівна
1035. Шимчишин Ігор Степанович
1036. Шипка Олег Романович
1037. Широкова Наталія Віталіївна
1038. Шишка Олег Мар'янович
1039. Шкарупська-Баранова Наталія Богданівна
1040. Школик Андрій Михайлович
1041. Шлісман Анджело Володимирович
1042. Шмигун Володимир Олексійович
1043. Шнайдер Іван Богданович
1044. Шніцар Віталій Володимирович
1045. Шніцер Едуард Ісакович
1046. Шокало Наталія Анатоліївна
1047. Шот Орест Романович
1048. Юрків Олег Романович
1049. Юрків Оксана Миколаївна
1050. Юрчак Володимир Миколайович
1051. Юськів Богдан Іванович
1052. Юхименко Анатолій Григорович
1053. Юхименко Глєб Анатолійович
1054. Юхименко Руслана Іванівна
1055. Яворська Олександра Степанівна
1056. Ягольник Антоніна Михайлівна
1057. Якибчук Ілля Миколайович
1058. Якібчук Наталія Петрівна
1059. Ялоха Наталія Іванівна
1060. Янівська Ірина Антонівна
1061. Янковський Михайло Петрович
1062. Яременко Олександр Дмитрович
1063. Яремчук Ліліана Іванівна
1064. Яремчук Іван Іванович
1065. Яресько Анатолій Васильович
1066. Ясіновський Євгеній Степанович
1067. Ясінський Станіслав Едуардович
1068. Яцишин Орест Васильович
1069. Яцишин Василина Михайлівна
1070. Яцишин Ярослав Ярославович
1071. Яцишин Володимир Федорович
1072. Яцуляк Тарас Романович
1073. Бартків Ігор Богданович
Львів-Брюховичі
1073. Білан Михайло Михайлович
1074. Лешківець Олег Мар'янович
1075. Мудрак Тарас Петрович
1076. Співак Володимир Романович
Львів-Винники
1077. Гай Олександр Олегович
1078. Горбай Роман Степанович
1079. Косопуд Никодим Павлович
1080. Костюк Андрій Михайлович
1081. Партика Олексій Іванович
1082. Сало Андрій Іванович
1083. Гур'єва Наталія Борисівна
1084. Покровецький Олег Ігорович
Львів-Рудно
1085. Кваснікевич Леся Іванівна
1086. Лещух Ярослав Романович
1087. Кваснікевич Михайло Ярославович
1088. Чухен Юрій Львович
Львівська
1089. Прокоф\'єва Ольга Ігорівна
1090. Рим Олена Михайлівна

Белз
1091. Чорній Андрій Васильович
Бібрка
1092. Галечка Михайло Іванович
1093. Гулид Роман Методійович
1094. Цимир Ярослав Данилович
Борислав
1095. Білинський Мар'ян Осипович
1096. Бобикевич Адріан Сидорович
1097. Вовк Віра Михайлівна
1098. Гавчак Ігор Олегович
1099. Драган Василь Іванович
1100. Кандур Роман Ярославович
1101. Коваль Ігор Петрович
1102. Кудрич Віктор Васильович
1103. Монастирецька Наталія Володимирівна
1104. Монастирський Ігор Васильович
1105. Прокоса Богдан Сергійович
1106. Стельмащук Михайло Дмитрович
1107. Тенюх Василь Петрович
1108. Фірман Борис Ілліч
1109. Чугунов Віктор Михайлович
1110. Щерба Орися Степанівна

Броди
1111. Біда Степан Васильович
1112. Гарасимчук Мар'ян Богданович
1113. Дюкіна Олена Володимирівна
1114. Дяковський Леонід Васильович
1115. Жуковський Олег Васильович
1116. Зьомбра Ярослава Петрівна
1117. Кожуховська Зоряна Віталіївна
1118. Куть Надія Володимирівна
1119. Поляниця Зоряна Степанівна
1120. Терлецький Орест Степанович
1121. Щербань Володимир Володимирович
Бродівський р-н с.Ясниця
1122. Шевчук Богдан Петрович
Бузький р-н с.Полтва
1123. Підбірний Микола Ярославович
Буськ
1124. Бадівська Ірина Василівна
1125. Конашевич Анастасія Володимирівна
1126. Кузьма Андрій Олегович
1127. Кухар Марат Валерійович
1128. Лукащук Ярослав Михайлович
1129. Нижник Микола Теофілович
1130. Олійник Андрій Миронович
Бузький р-н смт Олесько
1131. Разік Віталій Володимирович

Городок
1132. Ахметова Галина Валеріївна
1133. Богаченко Сергій Іванович
1134. Галевич Наталія Романівна
1135. Гелешко Юрій Йосипович
1136. Дунас Теодозій Михайлович
1137. Коваленко Володимир Панасович
1138. Лило Василь Семенович
1139. Попко Ярослав Степанович
1140. Тимофєєв Володимир Костянтинович
1141. Турчин Ганна Петрівна
1142. Хижак Марія Адамівна
1143. Шагіна Наталія Миколаївна
Городоцький р-н с.Переможне
1144. Коцюба Віталій Миронович
Городоцький р-н с.Градівка
1145. Баран Оксана Іванівна
1146. Ярмоловський Любомир Михайлович
Городоцький р-н с.Мшана
1147. Отчак Неля Ярославівна
Городоцький р-н с.Суховоля
1148. Тороній Галина Миколаївна
1149. Шмотолоха Володимир Зіновійович
Городоцький р-н с.Великий Любінь
1150. Бризіцька Ганна Петрівна

Дрогобич
1151. Андренко Володимир Іванович
1152. Багнюк Ігор Володимирович
1153. Борсук Людмила Іванівна
1154. Бригарда Оксана Степанівна
1155. Гаврилова Наталія Миколаївна
1156. Галишин Андрій Васильович
1157. Гнилянський Іван Васильович
1158. Гук Андрій Русланович
1159. Гук Володимир Йосипович
1160. Дорощук Володимир Макарович
1161. Зайченко Володимир Миколайович
1162. Іванцюх Ірина Петрівна
1163. Кахній Віталій Васильович
1164. Коваленко Вячеслав Васильович
1165. Корпало Олена Олегівна
1166. Костенко Ірина Степанівна
1167. Костишак Василь Михайлович
1168. Коцюба Володимир Богданович
1169. Красногурська Надія Віталіївна
1170. Ловінська Світлана Степанівна
1171. Лучків Андрій Володимирович
1172. Лютик Юрій Васильович
1173. Лютик Василь Степанович
1174. Мойсеєнко Володимир Прокопович
1175. Монастирська Мирослава Мирославівна
1176. Олинець Петро Васильович
1177. Павлів Степан Петрович
1178. Пилипів Роман Олексійович
1179. Пилипів Роман Олексійович
1180. Попів-Кішко Роксолана Йосипівна
1181. Савицький Тадей Іванович
1182. Сав”як Микола Степанович
1183. Саган Оксана Романівна
1184. Санжарова Валентина Володимирівна
1185. Семкович Степан Миронович
1186. Сніданко Іван Дмитрович
1187. Старунський Дмитро Миколайович
1188. Стельмах Ігор Романович
1189. Сухомлінова Людмила Олександрівна
1190. Сушко Олександра Степанівна
1191. Томашик Маряна Володимирівна
1192. Черевична Надія Адріанівна
1193. Шнягін Олександр Геннадійович
1194. Ягоцький Олег Петрович
Дрогобицький р-н с.Довге-Гірське
1195. Урдей Михайло Федорович
Дрогобицький р-н с.Золоко
1196. Стец Володимир Михайлович
Дрогобицький р-н с.Летня
1197. Потюк Степан Михайлович
Дрогобицький р-н с.Попелі
1198. Навроцький Андрій Іванович

Жидачів
1199. Богоніс Зоряна Володимирівна
1200. Ємець Володимир Іванович
1201. Косюк Валентина Петрівна
1202. Лешега Володимир Володимирович
1203. Мига Марія Любомирівна
1204. Михайлюк Дмитро Антонович
1205. Посацька Аліна Олегівна
1206. Салій Володимир Васильович
1207. Цюмрак Микола Данилович
1208. Янклевич Ярема Євстахович
Жидачівський р-н с.Жирова
1209. Музика Володимир Петрович
Жидачівський р-н с.Чорний острів
1210. Шнир Олег Богданович

Жовква
1211. Бучко Василь Васильович
1212. Деманджара Ярослав Пилипович
1213. Іванова Юлія Богданівна
1214. Ільницька Марія Юріївна
1215. Лучка Володимир Ярославович
1216. Максимів Ігор Захарович
1217. Медвецька Надія Іванівна
1218. Павляк Любов Петрівна
1219. Пелешко Іван Васильович
1220. Савіцький Михайло Григорович
Жовківський р-н м.Дубляни
1221. Горпинюк Ігор Євгенович
1222. Іванов Анатолій Олександрович
Жовківський р-н с.Великий Дорошів
1223. Мартин Володимир Михайлович
Жовківський р-н .с.Гряда
1224. Слюсар Степан Іванович
Жовківський р-н с.Девятники
1225. Юнко Михайло Йосипович
Жовківський р-н с.Зашків
1226. Акментін Георгій Володимирович
Жовківський р-н с.Куликів
1227. Крупник Роман Володимирович
Жовківський р-н .с.Малехів
1228. Ільчишин Надія Василівна
Жовківський р-н с.Новокамянка
1229. Хлищ Петро Іванович
Жовківський р-н с.Перемивки
1230. Панюра Надія Федорівна
Жовківський р-н с.Смереків
1231. Чорній Мар'ян Володимирович
Жовківський р-н с.Сопошин
1232. Васина Василь Петрович
1233. Дем”янович Ганна Миколаївна

Зашків
1234. Ковальський Роман Йосипович

Золочів
1235. Висоцький Микола Володимирович
1236. Дмитришин Володимир Юрійович
1237. Загорський Олександр Олексійович
1238. Кравчук Зіновій Васильович
1239. Кузьма Олег Михайлович
1240. Швець Олександр Олексійович
1241. Шульгін Микола Петрович
Золочівський р-н с.Підгорне
1242. Чиж Любов Богданівна

Камянка-Бузька
1243. Стефанюк Наталія Владиленівна
1244. Кінаш Стефанія Михайлівна
1245. Білик Романна Олегівна
1246. Горошко Лідія Богданівна
1247. Данилюк Любов Володимирівна
1248. Добровольська Олена Анатоліївна
1249. Мікуш Юлія Романівна
1250. Полянський Валерій Едуардович
1251. Приходько Михайло Петрович
1252. Яворщук Володимир Антонович
Камянко-Бузький р-н с.Веслобоки
1253. Якимчук Андрій Андрійович
Камянко-Бузький р-н с.Старий Яричів
1254. Савчук Олексій Любомирович
Камянко-Бузький р-н смт.Запитів
1255. Савчук Володимир Любомирович

Миколаїв
1256. Волощак Зеновій Петрович
1257. Гладкий Степан Григорович
1258. Данилевич Олександр Михайлович
1259. Кругленко Олена Вікторівна
1260. Мочульська Галина Іванівна
1261. Олійник Зоряна Ярославівна
1262. Оприско Микола Васильович
1263. Сирова Зоряна Зіновіївна
1264. Скакун Вікторія Володимирівна
1265. Суховерський Володимир Іванович
1266. Тенета Андрій Володимирович
Миколаївський р-н с.Берездівці
1267. Жила Володимир Сергійович
Миколаївський р-н с.Дроговиж
1268. Іванюк Ігор Миколайович

Моршин
1269. Дармонук Роман Михайлович
1270. Петрівський Ярослав Миколайович
1271. Чабан Юрій Андрійович

Мостиська
1272. Борсук Юліан Степанович
1273. Воєводін Василь Іванович
1274. Кубара Михайло Михайлович
1275. Кубара Уляна Михайлівна
1276. Ліщинський Андрій Михайлович
1277. Москалик Богдан Семенович
1278. Островська Людмила Василівна
1279. Павлишин Андрій Андрійович
1280. Самарський Олександр Олександрович
1281. Стецик Ярослав Євстахійович
Мостиський р-н с.Арламова Воля
1282. Наконечна Іванна Ярославівна
Мостиський р-н с.Гостинциве
1283. Островський Руслан Богданович
Мостиський р-н с.Пнікут
1284. Галадій Оксана Мирославівна
Мостиський р-н с.Соколя
1285. Антоняк Богдана Богданівна

Новий Розділ
1286. Ільків Андрій Ярославович
1287. Максимишин Ірина Богданівна
1288. Нор Володимир Миколайович

Новояворівськ
1289. Балуцький Ростислав Мирославович
1290. Воробель Михайло Михайлович
1291. Гуцал Любов Іванівна
1292. Зозуля Андрій Васильович
1293. Кіщак Ярослав Григорович
1294. Марітчак Тарас Миколайович
1295. Мацовка Ольга Лук'янівна
1296. Олексів Наталія Миронівна
1297. Шмагара Петро Михайлович
1298. Штурма Андрій Леонтійович

Перемишляни
1299. Гайова Галина Богданівна
1300. Козинець Михайло Кирилович
1301. Леус Федір Васильович
1302. Сус Йосиф Данилович
1303. Тимошик Ігор Ярославович

Пустомити
1304. Бояківський Богдан Богданович
1305. Левицький Євген Володимирович
1306. Левченко Гордій Петрович
1307. Леон Олександр Іванович
1308. Леськів Галина Михайлівна
1309. Максимова Лідія Костянтинівна
1310. Найда Володимир Степанович
1311. Найда Оксана Володимирівна
1312. Нерознак Віктор Федорович
1313. Панкевич Іван Миронович
1314. Шилич Стефанія Василівна
1315. Колдашова Наталія Михайлівна
Пустомитівський р-н с.Вовків
1316. Кузь Олег Тарасович
Пустомитівський р-н с.Жирівка
1317. Пигель Любов Іванівна
1318. Керод Роман Петрович
Пустомитівський р-н с.Зимна Вода
1319. Кір Петро Васильович
1320. Середницький Володимир Михайлович
Пустомитівський р-н с.Зубра
1321. Огородник Іванна Ігорівна
1322. Кость Ігор Юрійович
Пустомитівський р-н с.Лани
1323. Тицька Оксана Богданівна
Пустомитівський р-н с.Лапаївка
1324. Михальчишин Ганна Павлівна
1325. Тимчук Сергій Іванович
Пустомитівський р-н с.Липники
1326. Мазур Артем Валерійович
Пустомитівський р-н с.Наварія
1327. Федак Сергій Іванович
Пустомитівський р-н с.Оброшино
1328. Заяць Іван Іванович
1329. Таратула Руслан Степанович
Пустомитівський р-н с.Полянка
1330. Куксов Владислав Геннадійович
Пустомитівський р-н с.Сокільники
1331. Борщевський Олег Анатолійович
1332. Картушина Ольга Львівна
1333. Кіндзера Ігор Ярославович
Пустомитівський р-н с.Солонка
1334. Жиравецький Тарас Михайлович
Пустомитівський р-н с.Ставчани
1335. Куспись Євгеній Адамович
Пустомитівський р-н с.Шоломия
1336. Двораковська Марта Едуардівна
Пустомитівський р-н нп.Хоросно
1337. Римський Михайло Васильович

Рава-Руська
1338. Вольський Юрій Григорович

Радехів
1339. Біганський Андрій Володимирович
1340. Комарницька Наталія Ільківна
1341. Комарницький Михайло Омелянович
1342. Кондратів Леся Богданівна
1343. Крет Олег Ігорович
1344. Мидзка Володимир Адамович
1345. Слюсарчик Ігор Миколайович
1346. Ференс Орися Романівна
1347. Цаплак Маріан Іванович
1348. Юрченко Василь Васильович
1349. Ясинський Едуард Станіславович
Радехівський р-н с.Березівка
1350. Семенюк Іван Ярославович
Радехівський р-н с.Лопатин
1351. Медик Олег Іванович
Радехівський р-н с.Стоянів
1352. Горбачевський Василь Юрійович
1353. Літинський Ігор Васильович

Рудно
1354. Лещух Данило Романович

Самбір
1355. Бобер Андрій Михайлович
1356. Борода Валентина Федорівна
1357. Грицко Андрій Володимирович
1358. Гутнікевич Володимир Юліанович
1359. Дульнявка Григорій Семенович
1360. Захарко Володимир Ярославович
1361. Козак Володимир Романович
1362. Ленько Марія Юліанівна
1363. Михалойко Оксана Богданівна
1364. Михалойко Богдан Іванович
1365. Оберська Любов Мар'янівна
1366. Павлович Тереза Антонівна
1367. Стецяк Вікторія Мар'янівна
1368. Фрейдун Оксана Іванівна
1369. Хом”як Іван Іванович
1370. Чернявська Ірина Іванівна
1371. Шалева Роман Михайлович
1372. Яремко Микола Іванович
1373. Яремчук Василь Юрійович

Сколе
1374. Білик Едуард Ігорович
1375. Дикач Володимир Іванович
1376. Заревич Галина Михайлівна
1377. Кузів Тарас Богданович
1378. Міхняк Ярослав Андрійович
1379. Сопотух Володимир Васильович
1380. Шепега Віктор Степанович
Сколівський р-н с.Верхне Синьовидне
1381. Коваль Володимир Юрійович

Сокаль
1382. Веремчук Людмила Євгенівна
1383. Жовнерович Олексій Вікторович
1384. Захарчук Віктор Оксентійович
1385. Захарчук Алла Савівна
1386. Козира Лариса Любомирівна
1387. Матвійчук Галина Михайлівна
1388. Михайлова Ліліана Михайлівна
1389. Попелишин Тетяна Миколаївна
1390. Ревуцький Руслан Зенонович
1391. Смолинець Василь Іванович
1392. Сорочинський Олексій Якович
1393. Стефанишин Андрій Ярославович
Сокальський р-н с.Варяж
1394. Мартинюк Оксана Іванівна
Сокальський р-н с.Карів
1395. Кінас Мирослав Ілліч

Соснівка
1396. Войцехівський Роман Михайлович

Старий Самбір
1397. Бігайло Віктор Васильович
1398. Бойко Ярослав Йосифович
1399. Бущак Руслан Євгенійович
1400. Ніточко Віталій Васильович
1401. Ніточко Людмила Йосипівна
1402. Синчук Микола Миколайович
1403. Смірнова Пелагія Михайлівна
1404. Тесля Ольга Михайлівна
1405. Фрейдун Ольга Михайлівна

Стебник
1406. Тацишин Ігор Богданович

Стрий
1407. Березень Валентин Семенович
1408. Бісик Михайло Михайлович
1409. Бурак Тетяна Володимирівна
1410. Буренкова Надія Григорівна
1411. Валовін Юлія Володимирівна
1412. Волоховський Олександр Іванович
1413. Дзівідзінський Віталій Степанович
1414. Дзюбка Андрій Степанович
1415. Журавльова Любов Юріївна
1416. Зубкова Олена Єгорівна
1417. Каратанас Юрій Іорданович
1418. Кічановська Наталія Михайлівна
1419. Костур Уляна Тарасівна
1420. Левко Григорій Степанович
1421. Логин Степан Федорович
1422. Маковяк Ігор Петрович
1423. Маципура Галина Іванівна
1424. Мельник Олександр Олексійович
1425. Могильний Богдан Мартинович
1426. Песлер Олена Степанівна
1427. Родіков Тимофій Володимирович
1428. Чапля Тамара Василівна
1429. Ярмощук Наталія Веніаманівна
Стрийський р-н с.Баня-Лисовиця
1430. Гаврилюк Олександр Романович
Стрийський р-н с.Добрівляни
1431. Кулик Андрій Романович
Стрийський р-н с.Дуліб
1432. Василевська Наталія Володимирівна
Стрийський р-н с.Йосиповичі
1433. Гричинський Андрій Володимирович
Стрийський р-н с.Слобідка
1434. Куртий Степан Петрович
Стрийський р-н х-р Смоляний
1435. Федькович Галина Володимирівна

Судова Вишня
1436. Каралюс Любомир Мирославович
1437. Каралюс Вікторія Михайлівна

Трускавець
1438. Аністратенко Олександр Григорович
1439. Березюк Олег Григорович
1440. Бойко Андрій Ігорович
1441. Вернієвська Олена Володимирівна
1442. Волощук Богдан Іванович
1443. Гайдук Мар'ян Павлович
1444. Галин Володимир Петрович
1445. Герльовський Василь Ігорович
1446. Гомин Василь Петрович
1447. Ковальчин Олег Васильович
1448. Кравців Антон Михайлович
1449. Кропивницький Василь Михайлович
1450. Ломакін Володимир Володимирович
1451. Малетько Володимир Петрович
1452. Мамчур Ігор Кирилович
1453. Ореховський Леонід Анатолійович
1454. Паращак Роман Миронович
1455. Петричкович Андрій Іванович
1456. Петрусяк Роман Васильович
1457. Пліш Антон Михайлович
1458. Скобало Богдан Васильович
1459. Федак Марія Володимирівна
1460. Цап Софія Петрівна
1461. Шурга Володимир Антонович

Турка
1462. Буняк Дмитро Михайлович
1463. Ільницька Ганна Миколаївна
1464. Лешкович Галина Андріївна
1465. Ляшкович Марія Іванівна
1466. Рудий Олег Остапович
1467. Русяк Іван Романович
1468. Сенюга Іван Миколайович
1469. Строна Тетяна Григорівна
1470. Федитник Іван Дмитрович
Турківський р-н с.Гусне
1471. Киретів Ярослав Іванович

Ходорів
1472. Блюсович Любомир Ярославович
1473. Лобойко Василь Степанович
1474. Меленчук Дзвенислава Олегівна

Червоноград
1475. Башта Вадим Віталійович
1476. Богдан Петро Матвійович
1477. Бордюк Михайло Йосипович
1478. Бороха Юрій Петрович
1479. Воротньов Іван Володимирович
1480. Гордієнко Володимир Володимироович
1481. Горун Станіслав Павлович
1482. Козюк Євген Петрович
1483. Костів Мирослав Васильович
1484. Кравцов Віталій Олексійович
1485. Лаврович Олег Васильович
1486. Левицький Ігор Семенович
1487. Лесін Геннадій Дмитрович
1488. Марсенко Руслан Віталійович
1489. Матненко Віктор Назарович
1490. Мацей Михайло Михайлович
1491. Мацей Михайло Михайлович
1492. Мисак Оксана Степанівна
1493. Оленчин Богдан Михайлович
1494. Павлик Данута Іванівна
1495. Притула Руслан Григорович
1496. Пущик Наталія Андріївна
1497. Федина Ірина Григорівна
1498. Федорович Ірина Ксенофонтівна
1499. Шептицька Валентина Іванівна

Яворів
1500. Адамчук Іліада Олександрівна
1501. Домашовець Віталій Степанович
1502. Пізюр Леонід Семенович
1503. Черник Василь Михайлович
Яворівський р-н с.Бірки
1504. Діжак Надія ВасилівнаПелех-Чуприна Ольга Ярославівна
Яворівський р-н с.Лозино
1505. Бреславська Мирослава Василівна
Яворівський р-н с.Рясна-Руська
1506. Задворняк Валентина Василівна
Яворівський р-н смт Івано-Франкове
1507. Лин Лариса Ярославівна

Адвокатські об’єднання Львова та Львівської області

№ свідоцтва, дату реєстрації, та місцезнаходження адвокатських об’єднань можна дізнатися з реєстру Міністерства юстиції України станом на 16.07.2012

    1.«Громадське професійне об’єднання адвокатів Личаківського району м. Львова «Палата адвокатів»
    2. «Адвокатська фірма «Логуш, Борсук, Бронфман та Калишевич»
    3. Громадське професійне об"єднання «А Д В О К А Т»
    4. Громадське професійне об"єднання «Львівська обласна колегія адвокатів»
    5. «Осадчий та Партнери»
    6. «Колегія адвокатів Мостиського району Львівської області»
    7.«Адвокатська контора «ЕКСПРЕС»
    8. «Адвокатська фірма «Верховенство права»
    9. «Юридична консультація Жидачівського району»
    10. «ФЕМІДА ГРУП»
    11. «Адвокатська компанія «Павленко, Стаценко і Осінчук»
    12. « К Р И Л О »
    13. «Адвокатська фірма «СТАТУС»
    14. «Адвокатська фірма «Львів-Правозахист»
    15. «Адвокатська фірма «ДОПОМОГА»
    16. «Громадське професійне об’єднання адвокатів «Адвокатське бюро ЧЛІЯНЦ»
    17. «Західноукраїнська юридична колегія»
    18. Адвокатська компанія «УКРЗАХІДЮРСЕРВІС»
    19. «ПОРАДНИЦЯ»
    20. «О Х О Р О Н А»
    21. « Ю Р Г А Р А Н Т »
    22. «Адвокатська компанія Сидорович та Партнери»
    23. «Адвокатська компанія «ФАВОР»
    24. «Адвокатська компанія «КУСПИСЬ ТА ПАРТНЕРИ»
    25. «Міжгалузева асоціація адвокатів «ПРАВОВА БЕЗПЕКА»
    26.«Валько і Махніцький»
    27."Адвокатська компанія А.З.Партнери"
    28."Солдатенко, Лукашик та партнери"
    29. "Козаков і партнери"
    30. "Презумпція"
    31. "Аверс – М.Д.К."
    32. "Міжміська правнича колегія"
    33. "Адвокатська фірма "Цікало, Домашовець, Оприско"
    34. "Кінаш, Семків та Партнери"
    35. "ПРАВОВА ЛІГА"
    36. "ЮРКОНС"
    37.«Львівська адвокатська компанія»
    38. «Правовий альянс»
    39. «Дефендо»
    40. «Адвокатська фірма «Гай, Керод та партнери»
    41. «Ваш захист»
    42. «Львівська юридична колегія»
    43. «Юридична Фірма «Правова Ліга» NEW
    43. «Гринчук, Горпинюк та Партнери» NEW
    43. «Репета і Лозан» NEW
    44. «Адвокатська компанія «ЧЕРНЯНСЬКИЙ І ПАРТНЕРИ» NEW
    45. Адвокатська компанія «Авелекс» NEW
    45. «Домінанта» NEW

Позовна заява про розірвання шлюбу

Заява про стягнення аліментів