16 фактів, які потрібно приховувати від дружини

приховати 1 Заначку і взагалі факт її існування. Не для того щоб життя не здавалося їй малиною, а навпаки: приховані ресурси допоможуть тобі зробити жінці сюрприз.

2 Кількість і якість партнерок, які були до неї. Жіночій цікавості (і ревнощів) немає межі, але ти тримайся. Твоє буйне минуле - тільки твоє.

3 Той факт, що твій робочий день вже закінчився. Це твій нечастий шанс присвятити пару годин собі і нікому більше.

4 Те, що тобі подобається її подруга. Якщо ти, звичайно, не проти того, щоб вони залишалися подругами.

5 Скільки насправді грошей ти витрачаєш на свої захоплення. Зрештою, ти можеш собі це дозволити. (Ну тобто ваша дитина не ходить з колами під очима від недоїдання, так?)

6 Те, що твоя мама готує смачніше. А не то з'ясується, що її тато вмів ремонтувати крани і проводив багато часу з дітьми.

7 Історії про те, як ти колись комусь зраджував. Жіноча логіка проста: "Зраджував комусь - зрадить і мені". Ну навіщо їй ця інформація? Ти повинен бути чистий і блискучий.

8 Улюблену звичку поколупатися в носі на самоті, видавити прищ. Подібні недобрі задоволення не фарбують чоловіка в очах жінки. Нехай навіть вона твоя дружина.

9 Секрети друзів. На те вони і друзі.

10 Свої міркування про те, як вона погладшала. Ніхто толком не знає, як без наслідків повідомити дівчині, що вона трохи того, розповзлася.

11 Колір волосся секретарки або колеги на роботі. Інші дівчата (особливо незнайомі їй) можуть існувати в твоєму житті фоном, без яскравих плям, без деталей.

12 З ким із ваших спільних знайомих ти свого часу переспав. Нехай хороші друзі і знайомі залишаються для вас просто хорошими друзями і знайомими.

13 Істинну причину твого бажання піти на тиждень в глухий похід. Друзі кличуть, не можеш відмовити. І немає потреби пояснювати, що вона довела тебе до ручки тривогами і сумнівами з приводу своєї нової роботи і зачіски.

14 Над чим ваш чоловічий колектив гогоче в перервах між роботою. Якщо у твоєї дружини виключне почуття гумору, то можеш переказати найневинніший жарт. У відповідь побачиш самий дивний погляд.

15 Що тобі відомий той факт, який вона хотіла від тебе приховати. Постарайся про нього забути. Приховує - значить, на те є вагома причина, і глибше краще не копати.

16 Що ти купив щось смачне і зжер наодинці. Жінки і їжа - гримуча суміш. Тобі можуть пробачити вимкнений протягом усього вечора телефон, але от що залишилися після пончиків крихти - наврядчи.