Скарга на лікаря зразок


Начальнику Управління охорони здоров’я Київської ОДА (ПІБ) адресса:

або Міністерство охорони здоров’я України 01601, м.Київ, вул. Грушевського, 7

прізвище ім ’я по батькові
від: прізвище ім ’я по батькові проживаю: адреса, телефон

Скарга на неправомірні дії лікаря Горбункова Семена Семеновича

12 лютого 2013 року, я, Іванов Іван Іванович звернувся за медичною допомогою в поліклініку № (адреса лікарні) з приводу гострого болю в області лівої нирки. Лікар Горбунков Семен Семенович повідомив, що не буде мене приймати, оскільки робочий день у нього закінчився, хоча було ще 19.30, а прийом за графіком проводиться до 20.00 год.
Я попросив лікаря прийняти мене, сказав, що дуже погано себе почуваю, на що він мені відповів «якщо тобі погано, виклич швидку». Я повідомив, що лікарі швидкої допомоги порадили мені звернутися в поліклініку за місцем проживання за підозрою на гострий пієлонефрит, що я і зробив. На це Горбунков С.С. в дуже грубому тоні відповів, щоб я викликав швидку допомогу ще раз, якщо мені так погано або приходив завтра. У зв’язку з тим, що я не отримав вчасної медичної допомоги, це призвело до (болю, погіршення стану здоров’я, зараження і т.ін...)
ВВАЖАЮ, що своїми діями лікар Горбунков С.С. грубо порушив мої права на отримання медичної допомоги відповідно до Конституції (ст.49) і Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (ст.6).
ПРОШУ:
1 .Відреагувати на протиправні дії лікаря Горбункова С.С. і оцінити його кваліфікацію та відповідність займаній посаді.
2. Письмово відповісти мені в установленому порядку.
Прошу Вас поставитися до моєї скарги з належною відповідальністю, поведінка Горбункова С.С, очевидно, є для нього повсякденною нормою. Все перераховане є прямою загрозою здоров’ю пацієнтів і руйнує довіру і повагу до лікарів.
У разі неналежного реагування залишаю за собою право звернутись до правоохоронних або судових органів.
З повагою підпис Іванов І.І.
дата

Алгоритм дій, якщо Ви столкнулися із порушення прав пацієнта