Дмитро Зволінський - Київ

Дякую за швидку і компетентну відповідь.

Ірина Клос - Dublin

З Ігорем Петровичем ми співпрацюємо понад два роки. Я звернулася з питанням виїзду дитини закордон без дозводу батька. Як і в кожній справі, було кілька ньюансів, які ставили під сумнів її вдале завершення. Справа була надзвичайно довгою і важкою, але перемога за нами. Цього року прийшлося подавати повторний позов, також наша перемога. Для вирішення справи було докдадено набагато більше зусиль, ніж я могла на то сподіватися. Попри основне питання було вирішено багато суміжних, які допомогли у справі. І все це завдяки сумлінній праці адвоката. Климишин І.П.- це людина, яка не пошкодує ні часу ,ні зусиль, щоб клієнт залишився задоволений. Я дуже рада, що свого часу натрапила на цей сайт і ми познайомилися. Всім знайомим, завжди радила і буду радити послуги Ігора Петровича. Якщо в майбутньому мені знову знадобляться юридичні послуги, то я ні секунди не вагатимуся до кого звернутися. Можна ще писати дуже багато позитивних слів, але я раджу скоритсатися послугами і переконатися, що ви зробили правильний вибір. Тепер ми з сином можемо про все забути, як про страшний сон. Ще раз величезне спасибі!!!

Олена Болотіна - Нью Йорк

Дуже вдячна Ігору Климишину за співпрацю, все виконано на високому професійному рівні та дуже оперативно (що є досить важливим для іноземних громадян)

Марта Вуйцьо - Мостиська

Я випадково натрапила на олайн консультацію, навіть не очікувала на відповідь. А тут дуже оперативно прийшла відповідь. Щиро дякую за допомогу, Ігору Климишину! Приємно усвідомлювати, що залишилися ще люди, які готові допомогти і підтримати. Крім того,щиро дякую за надані на сайті для користування нормативні документи, які дуже змістовні. Їх легко і дуже зручно застосувати. Щиро вдячна за консультацію! Бажаю успіхів і удачі у Вашій нелегкій справі! :)

Валентина Михальчук - Київ

Велика подяка Ігорю Петровичу за телефонну консультацію і надані на сайті для користування нормативні документи і зразки, які на стільки змістовні, що їх легко і дуже зручно застосувати в конкретній справі.Гарно дякую і щиро бажаю великих успіхів і процвітання особисто Вам і сайту.

Русіна Бурлака - Новоселиця Чернівець

Випадково натрапила на олайн консультацію, навіть не очікувала відповіді, якось не вірила в онлайн допомогу (раніше якось писала вже на інших сайтах - відповіді не було). Аж тут прийшов лист. Здавалось би зовсім стороннім людям не потрібні чужі проблеми, але ні, я помилялася - не всі такі... В моєму випадку виключенням став Ігор Климишин, який не залишився байдужим до моєї справи і підказав як правильно зробити, де знайти корисний матеріал, і навіть деякі ньюанси по справі підказав про які я навіть не могла подумати. Дуже велике дякую Ігорю за допомогу, підказку по справі, залишилися тільки позитивні емоції від спілкування з такою людиною, бо як кажуть що "найвищий статус в житті це бути ЛЮДИНОЮ", не залежно від того чим ця людина займається, що я зі свого боку віднесу до Ігоря, дуже приємно, що є такі люди. Ще раз велике САСИБІ, всіг благ Вам Ігор, і високого кар"єрного росту!!!

Леся Яворська - Трускавець

В житті трапилася така ситуація, що я б сама не справилася. Випадково в інтернеті натрапила на адвоката Ігоря Климишина після першого дзвінка я все зрозуміла все було чітко і зрозумілі мої дії в подальшому. Рекомендую всім дуже хороша людина і спеціаліст у своїй справі.Справа була про розлучення. Хочу висловити свою подяку Ігорю за терпіння, наша справа була дуже емоційною. І окремо дякую за оплату послуг, дуже вічливо з Вашої сторони. Здоровя Вам і вашій родині. Нехай Вам щастить. Рекомендую всім.

Андрій Кожій - Київ

Доброго дня всім, залишився дуже задоволений юридичною консультацією з сімейного права, наданою фахівцями на цьому сайті. Чудовий і швидкий сервіс, рекомендую ВСІМ!!!

Владимир Яворский - Житомир

Нахожусь в другом городе, нужно было решить вопрос от части юридического характера, а больше чтобы кто то представлял интересы во Львове. Сначала думал сам ехать, но так как Я из центра Украины очень неудобно было бы и по времени, и по финансам, так как вопрос не на один день. Решил глянуть в Гугле кто может помочь во Львове и какие отзывы, практически сразу попал на этот сайт, почитал и решил позвонить. Созвонились, договорились, меня всё устроило и по условиям Я скинул за услуги предоплату.С момента предоплаты мой вопрос сразу начал двигаться и Игорь по мере продвижения звонил мне и говорил на каком этапе... Всё было сделано в оговоренные сроки... Услугами остался очень доволен, рекомендую всем! Спасибо!!!

Konrad Mucha - Krakow

Zaswiadczam, ze od stycznia do marca 2014 r. korzystalem z uslug prawnych swiadczonych przez Pana Adwokata Ihora Klymyszyna. W ramach wspolpracy Pan Ihor Klymyszyn wystepowal jako moj pelnomocnik i adwokat w toczacych sie postepowaniach administracyjnych w Urzedzie Miasta Lwowa. Wszystkie sprawy prowadzone przez Pana Adwokata zostaly zakonczone pomyslnie. W trakcie postepowania administracyjnego moglem liczyc na biezaca pomoc i doradztwo prawne. Wspolprace z Panem Ihorem Klymyszynem, uwazam za bardzo korzystna, dlatego rekomenduje i polecam Pana Adwokata jako solidnego i uczciwego Partnera, swiadczacego swe uslugi w sposob profesjonalny, rzetelny i na najwyzszym poziomie.

 

Alexander Sekyrynsky - Doncaster

I am very grateful to Igor Klymyshyn for quick, straight-forward and professional service. I would definitely recommend him to anyone in need of good and professional lawyer. 

Gregory Smoliy - Limoges (France)

Shanovnui Pane Igore, diakyy za kvalifikovany i shvudko vukonany roboty!

Ліля Кулик - Львів

Шановний п.Ігор,дуже вдячна Вам за самовіддану працю, юридичний супровід, за Ваший професіоналізм, що Ви не шкодували сили і часу щодо вирішення моєї справи. http://vk.com@/id68483680

Dr Jan Lalik - Doncaster, United Ki

Mr klymyshyn is a true professional. I fully trusted him when I asked him to obtain legal certificates. He has proven to me that one can not only fully trust him but one will also receive a first class service. I would recommend him to every one. Dr Jan Lalik

Уляна Шиманська - Львів

Звернулась за порадою знайомої,та дуже вдячна за позитивне рішення мого позову.Для мене в потрібний момент не дав опустити руки,а до кінця відстояти свої права,відшукає всі нюанси,які впливають на справу.Майстер своєї адвокатської справи.Дякую за добросовісну і кваліфікаційну роботу,за наполегливість та грамотні дії.Рекомендую усім!

Ірина Коваль - Львів

Мене звати Ірина, і в моєму житті з'явилася проблема, яка потребувала консультаціі юриста. За порадою друзів звернулася до Климишина Ігора Петровича і не пошкодувала, мені допомогли. Дуже дякую,буду всім рекомендувати звертатися до цього фахівця.

 

Oleg Klimov - Haifa

Мне посчастливилось воспользоваться профессиональными услугами адв. Игоря Климишина и, хочу сказать, что я был приятно поражен его оперативностью и профессионализмом. С радостью порекомендую его любому, кому нужны будут юридические услуги во Львове.

Jurate Oleynik - united kingdom

Mr I. Klymyshyn is a very good lawyer. Person, which you can trust. If he started the process, there is no need to worry about it. Trying to decide customer issues as soon as possible. Helps to decide the guestion on services payment. Many thanks Mr. I. Klymyshyn

Павло Воронін - Харків

Щира подяка за якісну працю з генеалогічного дослідження!

Derek Thompson - Manchester England

To all who need a decent honest hardworking dedicated team of Barristers, Lawyers and Translators. I would recommend Igor & Natalie and the rest of the team. Who are very helpful friendly and understanding with every situation. They have been a very big help to me in the Ukraine in assisting me in a very complex case. They have brillent many thanks to you all.

Марія - Тернопіль

Хочу висловити щиру подяку за вирішення кримінальної справи.Дякую за професіоналізм,людяність,чесність.Здоров`я вам і терпіння в вашій нелегкій праці.

Iryna Savchyn - Shannon,Ireland

Подяка за професійну адвокатську допомогу щодо розірвання шлюбу, якісну своечасну, ускладнену відсутністю кліента в межах УкраЇни. Приемно було мати справу, сподіваюсь на співпрацю в майбутньому, Ірина.

Віра Строгецька - Львів

Дякую Вам за швидку та якісну роботу. Ніхто не хотів братися за витребування документів з Албанії, а Вам це вдалося! Бажаю Вам більше клієнтів та цікавих справ для професійного зростання!!!!

Аліна Весельська - Львів

Хочу висловити щиру вдячність за Вашу допомогу. 

Михайло Максимик - Запоріжжя

Шановні юристи, щиро дякую за надану допомогу у розшуці армійського товариша. Бажаю успіхів!