Аліменти, виплати на дитину, розмір аліментів

Як свідчить статистика, щасливі сімейні стосунки часто закінчуються фіаско, себто розлученням, в такому разі найбільшу травму отримують діти, а якщо забути за їхні інтереси, то можна спровокувати агресію і повну ізоляцію від рідних. При цьому жоден із батьків не повинен забувати про обов’язок - забезпечувати матеріально своє чадо, щоб психологічний дискомфорт не підсилювався іншими незручностями.

Не завжди люди погоджуються в добровільному порядку утримувати своїх дітей, в такому разі доводиться звертатися до суду, який своїм рішенням призначає аліменти. Звичайно, що без досконалого знання законодавства тут ніяк не обійтися – Вам потрібна людина, яка допоможе неблагонадійному члену подружжя зрозуміти свою громадянську відповідальність і те, що виплати на дитину – процедура, якої просто не оминути – тут зарадить хороший професійний адвокат – на цей час Ваш захисник і провідник по вітчизняній юриспруденції.

Виграшний варіант справи, а він із хорошим спеціалістом просто неминучий, забезпечить те, що Ваша дитина до досягнення нею повноліття буде отримувати фінансову підтримку, повірте, - річ необхідна, яка дещо полегшить життя і Вам, і дитині.
Додамо, якщо Ваша дочка чи син захочуть здобути освіту, а це неодмінно станеться, і їм виповниться 18, то Ваш благовірний, чи то пак благовірна мають допомагати коштами доки дитині не виповниться 23-и роки.

Звичайно, тут можна натрапити на спротив, але закон для всіх один – хороший адвокат підготує позов про стягнення аліментів із яким можете звернутися до суду або Ви, або Ваша дочка чи син, адже їм уже 18, і правосуддя захистить Ваші права, а головне - права Ваших дітей.  

Розмір аліментів залежить від рівня доходів, які отримує один із членів подружжя, правда, закон в такому випадку передбачає, що фінансова допомога має бути не меншою ніж 30 відсотків від прожиткового мінімуму на одну дитину, зрозуміло, що ці гроші хоч якось мають пригодитися дитині у повсякденному житті. Пам’ятайте, якщо передбаченої законом суми немає – себто Ваш колишній чоловік/дружина зовсім фінансово безнадійні – то держава має компенсувати потрібну різницю.

У випадку, коли чоловік, чи дружина не має постійного фінансового надходження, то правосуддя встановлює фіксовану суму сплати аліментів. Пам’ятайте, що відповідно до закону розмір аліментів індексується, у разі, якщо він встановлений у твердій грошовій сумі.

Знову ж таки дізнатися більше який розмір аліментів може бути, а також усі подробиці їх стягнення допоможе тільки професійний адвокат – людина, яка змусить закон грати на Вашій половині поля.

Дуже часто трапляються непередбачувані витрати на дитину, що спричиняють особливі обставини, як трагічні – каліцтво, хвороба, так і позитивні – наприклад, потрібно розвинути інтелектуальні, творчі здібності дитини, в такому випадку батько, або мати мають сплатити додаткову частку коштів, знову ж таки, розмір визначає правосуддя, але не без участі людини, що надасть ґрунтовні докази і переконає в потребі додаткових коштів суддю - адвоката.

Складна сімейна ситуація, де потрібне втручання правосуддя, може бути у кожного.
Наші спеціалісти за потреби не тільки проконсультують Вас, а й покажуть Вам як потрібно писати заяву на аліменти, як взагалі подати на аліменти, щоб справа була виграшною, а результат найкращим, адже це насправді клопітка справа, потрібен час для того, щоб зібрати документи на аліменти, а час сьогодні – це гроші.

Ми беремо на себе розробку всіх необхідних для подання позову процесуальних документів, подаємо позов до суду, більше того – беремо участь в судовому засіданні і, що найголовніше, забезпечуємо отримання потрібного виграшного судового рішення, по суті спору, на Вашу користь.

Не забувайте, що Вашу перемогу може забезпечити лише повноцінна аргументація у позовній заяві про стягнення аліментів, яку підтверджують відповідні письмові докази – в цьому Вам допоможуть наші юристи – запорука успіху справи.

Не потрібно сприймати аліменти як помсту колишніх коханих, часто від цієї допомоги залежить майбутнє Вашої дитини, тому поставтеся до цієї процедури серйозно.

Довідник справ про стягнення аліментів:

Справи про стягнення аліментів на неповнолітніх дітей;
Справи про стягнення аліментів на повнолітніх дітей;
Справи про стягнення аліментів на непрацездатних батьків;
Справи про стягнення аліментів одному з подружжя.   

Зразки позовних заява про стягнення аліментів:
 • Позовна заява про стягнення аліментів
 • Позовна заява про стягнення аліментів на неповнолітніх дітей
 • Позовна заява про стягнення аліментів та оголошення розшуку відповідача
 • Позовна заява про стягнення аліментів у твердій грошовій сумі
 • Позовна заява про покладення додаткових витрат на батька неповнолітнього у зв'язку з винятковими обставинами
 • Позовна заява про стягнення аліментів на повнолітнього сина (дочку)
 • Позовна заява про стягнення аліментів на повнолітнього, який продовжує навчання
 • Позовна заява про стягнення коштів на утримання непрацездатної дружини
 • Позовна заява про стягнення аліментів на утримання матері дитини до досягнення дитиною трьох років
 • Позовна заява про стягнення аліментів на батьків у твердій грошовій сумі
 • Позовна заява про стягнення аліментів на батьків у частці від заробітку (доходу)
 • Позовна заява про зменшення розміру аліментів
 • аліменти, чоловік, дружина, сварка