Професійні юридичні послуги Львів та інші міста на території всієї України

Реалії сучасного життя і особливості законодавства країни такі, що практично кожному громадянину рано чи пізно може знадобитися консультація грамотного юриста. При цьому навіть не обов'язково переступати закон або навмисне вчиняти злочин - достатньо лише випустити з уваги пару юридичних нюансів і цього буде достатньо для того, щоб заробити собі проблеми із законом.

Якщо така складна ситуація трапилася з Вами або ж Ви хочете підстрахуватися в складному правовому питанні, то юридичне обслуговування від кваліфікованого адвоката допоможе уникнути неприємних ситуацій.

Адвокати Львова надають повний спектр різноманітних юридичних послуг в залежності від специфіки Вашої ситуації. У їх числі:
• Надання консультацій як в усній формі, так і у вигляді письмового висновку з детальним аналізом проблеми свого клієнта.
• Підготовка різних документів процесуального та іншого характеру, включаючи позови, заяви, скарги і т.д.
• Надання допомоги правового характеру при здійсненні господарської діяльності.
• Представництво в судах та консультація клієнтів по цивільних справах, включаючи спори про спадщину, будь-які види позовного провадження, суперечки з питань страхування та інші справи.
• Участь адвоката на всіх етапах порушення, розслідування і розгляду кримінальної справи і подальшого оскарження судового вироку у разі потреби.
• Допомога правового характеру у справах, які вирішуються в порядку адміністративного провадження.
• Участь у спорах, що розглядаються Міжнародним комерційним арбітражем з питань здійснення міжнародних і зовнішньоторговельних економічних операцій підприємцями і юридичними особами.
• Підготовка скарг і звернень до Європейського суду з прав людини, а також підготовка судової практики за матеріалами засідань ЄСПЛ.
• Допомога в реєстрації іноземних громадян на території Львова з оформленням всієї необхідної документації в строгій відповідності з нормами міграційного законодавства України.

Перелічені послуги адвоката не є вичерпними, оскільки по кожному конкретному зверненні клієнта до нас за допомогою приймається рішення про надання того чи іншого виду юридичної допомоги виходячи зі складності та обсягу справи.

Завдяки досвідченим і кваліфікованим адвокатам закон завжди на Вашій стороні!