В адвокатському мистецтві... так багато залежить від "гри", що недосвідчена людина може здати кращі карти і потім дивуватися, як могла програти.

Р. Гаррiс.

"Школа адвокатури"

 

Вирішення питання депортації

  • відновлення пропущених строків оскарження рішень судів  або інших інстанцій, які набрали чинності щодо  депортації (видворення)  та подальше оскарження  таких рішень у вищестоящих інстанціях.
  • оскарження дій служби, яка винесла початкове рішення (зокрема прикордонної служби), або клопотала перед вищою інстанцією  про депортацію (видворення) з країни, з метою пом'якшення або скасування рішення, яке набрало чинності.
  • представлення  інтересів у вищестоящих інстанціях, підготовка клопотань  з метою скорочення термінів депортації  (видворення).
  • апеляційне оскарження рішень судів, що набрали чинності щодо  депортації ( видворення), з метою пом'якшення або скасування адміністративного чи кримінального покарання.
  • оскарження рішень Вищих судів щодо  депортації (видворення)  до Європейського суду з прав людини.

Коментарі  

#2 Ірина 24.02.2016, 08:11
Більше року тому везла сигарети, знайшли забрали машину, через деякий час відбувся суд - віддали машину і призначили штраф в розмірі 7500 зл.. Суд був 3 місяці тому і з того часу я ще нічого не платила, вчора при перетині кордону сказали що є заборона в"їзду на 3 роки (я так зрозуміла, що це депортація на 3 роки), прикордонник давав мені якусь бумажку на польській мові і хотів, щоб я розписалася, але так як я не вмію читати на польській мові я відмовилася. В паспорт поставили звичайну печатку з датою, але всередині англ. буква H і краї закреслені. Не знаю що дальше робити? Може після оплати штрафу дати на апеляцію? Чи можуть вони зняти цю заборону? Заборона в"їзду і депортація чи це одно і теж саме?
Цитата
#1 Галина 09.07.2014, 06:39
Добрий день,скажіть будь-ласка,мого знайомого депортували через просрочену візу,чи можливо щось зробити для легалізації, оскільки ми збираємося одружитися, він громадянин Грузії,дякую
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити


LiveZilla Live Help

Є питання? Залиште повідомлення!

Вкажіть Ваш E-mail
Вкажіть Ваше ім'я та телефон
Повідомлення
Скільки пальців на руці?