В адвокатському мистецтві... так багато залежить від "гри", що недосвідчена людина може здати кращі карти і потім дивуватися, як могла програти.

Р. Гаррiс.

"Школа адвокатури"

 

Генеалогічне дослідження

Генеалогічне дослідження (дослідження родоводу) – це пошук інформації для складання родинного дерева.

Родовід досліджується по одній або декільком фамільним лініям. Фамільна лінія – лінія прямих предків, без яких людина не могла б з'явитися на світ. Це може бути одна лінія (наприклад, лінія батька – у цьому випадку пошук документів проводиться по батькові, дідові по батьківській лінії, прадідові по батьківській лінії і т.д.), дві лінії (наприклад, батька й матері, у цьому випадку дослідження буде йти по їхніх прізвищах), чотири лінії (бабусь і дідусів), вісім ліній (прабаб і прадідів).

Ми можемо запропонувати кілька варіантів генеалогічного дослідження, які відрізняються по строках і обсягу роботи. Серед них виділяються два основні варіанти дослідження: дослідження, що проводиться на основі відряджень, і дослідження, що проводиться на основі переписок з архівами.

Генеалогічне дослідження, яке проводиться на основі відряджень, триває один рік.

Середня тривалість дослідження родоводу по переписці з архівами становить два роки.

Можливо також проведення досліджень зі скороченими строками (строком до півроку) і термінових досліджень (тривалістю 2–4 місяці).

Вартість дослідження залежить від трьох факторів:

1. Скільки родинних ліній буде досліджуватися. При дослідженні двох, чотирьох або восьми родинних ліній, вартість вивчення кожної окремої лінії буде меншою.

2. У яких регіонах необхідна робота. Вартість залежить від того, у які регіони необхідні відрядження. Наприклад, дослідження з відрядженнями по Україні буде дорожчим, ніж дослідження проведене по Львівській області.

3. Які вихідні дані є в замовника. Вихідні дані визначають, наскільки складним може бути проведення цього дослідження. Якщо в замовника є відомості про предків, що народилися до 1917 р., це полегшить наше завдання і дозволить трохи зменшити вартість дослідження.

Перед замовленням заповніть анкету з метою оцінки можливості проведення нами генеалогічного дослідження.

Анкета заповнюється на кожного відомого Вам пращура, інформацією про якого Ви володієте, і по лінії якого бажаєте провести генеалогічне дослідження. Якщо Ви не маєте у своєму розпорядженні конкретних даних про цю особу, то включаєте в анкету ті дані, які Вам відомі. Всі дані необхідно надавати найбільш повно з можливими різночитаннями в написанні (наприклад, у прізвищі, імені, по батькові).
Конкретне, докладне, найбільш повне та чітке заповнення анкети є запорукою успішного нами пошуку.

Щоб замовити генеалогічне дослідження, подзвоніть нам по телефонах, зазначених на сторінці Контакти, або зв'яжіться по email.


LiveZilla Live Help

Є питання? Залиште повідомлення!

Вкажіть Ваш E-mail
Вкажіть Ваше ім'я та телефон
Повідомлення
Скільки пальців на руці?

Проголосуйте кому цікаво...

Рейтинг суддів Сихівського районного суду м.Львова

Лєсний Сергій Євгенович - 8.3%
Бойко Ольга Миколаївна - 25.9%
Борачок Микола Васильович - 3.2%
Борейко Сергій Валентинович - 3.2%
Горбань Олена Юріївна - 7.4%
Дулебко Назарій Ігорович - 5.1%
Мичка Богдан Романович - 8.8%
Радченко Еллі Анатоліївна - 2.8%
Рудаков Ігор Павлович - 2.8%
Теслюк Дмитро Юрійович - 7.9%
Тімченко Олена Валеріївна - 4.2%
Чорна Софія Зіновіївна - 7.4%
Шашуріна Галина Олександрівна - 13%

Загальному: 216
The voting for this poll has ended on: 16 трав. 2018 - 00:00