Генеалогічне дослідження

Генеалогічне дослідження (дослідження родоводу) – це пошук інформації для складання родинного дерева.

Родовід досліджується по одній або декільком фамільним лініям. Фамільна лінія – лінія прямих предків, без яких людина не могла б з'явитися на світ. Це може бути одна лінія (наприклад, лінія батька – у цьому випадку пошук документів проводиться по батькові, дідові по батьківській лінії, прадідові по батьківській лінії і т.д.), дві лінії (наприклад, батька й матері, у цьому випадку дослідження буде йти по їхніх прізвищах), чотири лінії (бабусь і дідусів), вісім ліній (прабаб і прадідів).

Ми можемо запропонувати кілька варіантів генеалогічного дослідження, які відрізняються по строках і обсягу роботи. Серед них виділяються два основні варіанти дослідження: дослідження, що проводиться на основі відряджень, і дослідження, що проводиться на основі переписок з архівами.

Генеалогічне дослідження, яке проводиться на основі відряджень, триває один рік.

Середня тривалість дослідження родоводу по переписці з архівами становить два роки.

Можливо також проведення досліджень зі скороченими строками (строком до півроку) і термінових досліджень (тривалістю 2–4 місяці).

Вартість дослідження залежить від трьох факторів:

1. Скільки родинних ліній буде досліджуватися. При дослідженні двох, чотирьох або восьми родинних ліній, вартість вивчення кожної окремої лінії буде меншою.

2. У яких регіонах необхідна робота. Вартість залежить від того, у які регіони необхідні відрядження. Наприклад, дослідження з відрядженнями по Україні буде дорожчим, ніж дослідження проведене по Львівській області.

3. Які вихідні дані є в замовника. Вихідні дані визначають, наскільки складним може бути проведення цього дослідження. Якщо в замовника є відомості про предків, що народилися до 1917 р., це полегшить наше завдання і дозволить трохи зменшити вартість дослідження.

Перед замовленням заповніть анкету з метою оцінки можливості проведення нами генеалогічного дослідження.

Анкета заповнюється на кожного відомого Вам пращура, інформацією про якого Ви володієте, і по лінії якого бажаєте провести генеалогічне дослідження. Якщо Ви не маєте у своєму розпорядженні конкретних даних про цю особу, то включаєте в анкету ті дані, які Вам відомі. Всі дані необхідно надавати найбільш повно з можливими різночитаннями в написанні (наприклад, у прізвищі, імені, по батькові).
Конкретне, докладне, найбільш повне та чітке заповнення анкети є запорукою успішного нами пошуку.

Щоб замовити генеалогічне дослідження, подзвоніть нам по телефонах, або зв'яжіться по email.