Консультації юриста та адвоката у Львові

Терміни "юридична консультація Львів" і "юридичні консультації у Львові" слід розрізняти. Перше - це установа, що надає допомогу шляхом порад, друге - це поради фахівця з юридичних питань.

Консультація юридичного характеру - це правовий аналіз ситуації, роз'яснення клієнтові про можливі перспективи і юридичні наслідки, рекомендації клієнту про подальші можливі дії.

Такі рекомендації адвоката можуть бути як очними (на особистій зустрічі з адвокатом), так і заочними - (по телефону, електронною поштою), можуть бути як письмовими так і усними. Це залежить від складності поставленого запитання, від ситуації і бажання клієнта.
Усна - це послуга, що представляє собою усну відповідь на питання клієнта, основана на нормах законодавства. При цьому враховується яка склалася практика правозастосування, в тому числі судова практика, професійний досвід юриста.
Письмова - це розгорнута письмова відповідь на питання клієнта, яка складається у рамках одного юридичного факту (правового поняття, норми законодавства). Відповідь включає вираження професійної думки юриста, яка грунтується на законодавстві України.

Для громадян, які бажають отримати юридичну консультацію адвокат онлайн, є спеціальна форма зворотного зв'язку на нашому сайті, де, задавши запитання, Ви маєте можливість отримати відповідь професійного юриста в режимі онлайн по електронній пошті, whatsapp або viber.

Адвокати Львова проводять консультації з різних галузей права: житлове, земельне, трудове, сімейне, страхове, цивільне, корпоративне, податкове, медичне та інші галузі.
Так само ми надаємо таку послугу у м. Львів з питань, пов'язаних з веденням кримінальних, адміністративних і господарських справ.

Нами надається безкоштовна юридична консультація онлайн.
У разі укладення з адвокатом угоди на ведення справи, консультація надається адвокатом також безкоштовно.
Більш детально з нашими розцінками можна ознайомитись в розділі Оплата послуг, завантаживши наш прейскурант.

Дана послуга надається за попереднім записом по телефону. При зустрічі бажано мати при собі всі документи, які мають відношення до Вашої проблеми.

Чому обирають саме нас?
- У нас великий юридичний досвід судової практики.
- Низькі ціни на всі юридичні послуги.
- Наші адвокати можуть зустрітися з вами в зручний для вас час і місці.
- Наявність очної та дистанційної форм надання послуг. Ви можете зустрітися з адвокатом особисто, а можете скористатися дистанційними сервісами: whatsapp, viber, електронна пошта.

Професія адвоката схожа на професію лікаря - проблему, як і хворобу, легше вирішувати, поки вона не запущена. Тому телефонуйте прямо зараз за телефонами вказаними в розділі Контакти, не відкладайте на потім і ми зможемо Вам допомогти.