Позовна заява про стягнення додаткових витрат на дитину

До Подільського районного суда, м. Києва
Позивач: Валуева Раїса Іванівна, що проживає за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 7, кв. 34
Відповідач: Валуєв Петро Степанович, що проживає за адр
есою м. Київ, вул. В. Порика, 7, кв. 89

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про стягнення додаткових витрат на дитину

Рішенням Мінського районного суду № 2-769 від 3 вересня 2003 р. з відповідача на мою користь стягуються аліменти на утримання мною сина Валуєва Дмитра Петровича, 1987 року народження.
19 червня 2004р. син закінчив школу і вирішив вступати до вищого навчального закладу — Академії праці і соціальних відносин — на юридичний факультет. Проте при поданні документів до обраного закладу нам було повідомлено, що син може пройти місячні курси підвищення знань абітурієнтів і за результатами співбесіди, що відбудеться після закінчення курсів, стати студентом, що значно зменшує ризик не потрапити до Академії. Також дитина не перебуватиме у цьому випадку у напруженому стані.
Зауважу, що оплата за курси становить 1350 грн. Я працюю медсестрою і моєї заробітної плати не вистачить, щоб повністю оплатити згадані курси.
Коли я повідомила відповідача про ситуацію, що склалася, та про те, що надання згаданих коштів зумовлене розвитком здібностей сина, і попросила надати матеріальну допомогу, останній відмовився. Хоча вже близько 2-х років обіймає доволі високооплачувану посаду і може надати таку допомогу. Він мотивував свою відмову тим, що вступати необхідно лише до Київського національного університету ім. Т. Шевченка, який відомий у багатьох країнах світу, славиться давніми традиціями, і тоді він дасть необхідні кошти. Але син бажає навчатися в Академії, оскільки більшість його однокласників вступають до цього ВНЗ, тож він хоче навчатися разом з ними.
Вважаю, що дитина вправі сама у 17 років обирати навчальний заклад, де вона буде вчитися, а також має право на матеріальну допомогу для власного розвитку.
Враховуючи вищевикладене, а також відповідно до ч. 1 ст. 185 СК і статей 4, 5, 15, 30, 75, 137 ЦПК

ПРОШУ:

Стягнути з Валуєва Петра Сергійовича, 12 квітня 1961 р. народження, уродженця м. Києва, кошти у розмірі 675 грн для проходження Валуєвим Дмитром Петровичем курсів підвищення знань абітурієнтів.
Судові витрати покласти на Валуєва Петра Степановича.

Додатки:
1.Рішення Мінського районного суду М 2-769 від 3 вересня 2003 р.
2.Довідка з вищого навчального закладу про вартість курсів.
3.Довідка з місця роботи позивача.
4.Довідка з місця роботи відповідача.
Дата Підпис

Зразки документів з сімейного права

Юридичний порадник Сімейне право.Додаткові витрати на дитину

Позовна заява про покладення додаткових витрат на батька неповнолітнього у зв'язку з винятковими обставинами


Адвокат Львів © All Rights Reserved
2009-2017

-