Позовна заява на розірвання шлюбу зразок

Святошинському окружному суду
м. Києва
Позивач: Починок Олена Миронівна
1980 року народження
(поштовий індекс, адреса)
Відповідач: Починок Степан Ількович
1975 року народження
(поштовий індекс, адреса)

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу

8 січня 2013 року між мною і відповідачем Починком Степаном Ільковичем був укладений шлюб, зареєстрований в органі РАЦС , Києво-Святоідинського районного управління юстиції Київської області, актовий запис № 87. Моє дошлюбне прізвище Тимошен- ко. Від шлюбу маємо доньку Починок Світлану Степанівну, народжену 15 липня 2013 року.

Одруження з відповідачем виявилось невдалим. Після народження дитини сім’я розпалась. Чоловік не брав участі у веденні домашнього господарства, не надавав належної матеріальної допомоги сім’ї, не займався вихованням дитини. На тривалий час зникав, не пояснюючи причину своєї відсутності. Постійно проявляв до мене неповагу, вчиняв сварки. З вини відповідача сумісне життя і збереження сім’ї стали неможливими.

З січня 2014 року шлюбні відносини фактично припинились.

Відповідач повернувся до місця свого попереднього проживання помешкання своїх батьків. Дитина залишилась на моєму утриманні. Примирення з відповідачем неможливе.

До пред’явлення позову мені стало відомо, що відповідач змінив адресу. І нині місце його перебування невідоме. Зазначені обставини можуть посвідчити Каленик О. П. та Олейник В. П.

Відповідно до п. 9 ст. 110 ЦПК України, якщо місце фактичного перебування відповідача невідоме, позов за вибором позивача може розглядатися за останнім відомим місцем його проживання, з дотриманням вимог статей 74 і 76 ЦПК України.

Тому розгляд справи вважаю доцільним за останнім місцем його проживання — у його батьків (адреса).

На підставі статей 3 і 76 ЦПК України, ч. 1 статей 110, 112 СК України —

ПРОШУ:

1. Розірвати шлюб між мною і Починком Степаном Ільковичем, зареєстрований 8 січня 2013 року в органі РАЦС Києво-Свято- шинського районного управління юстиції Київської області, актовий запис № 87.

2. Направити повістку відповідачеві до житлово-експлуатаційної контори за останнім місцем його проживання (адреса).

3. Покласти на відповідача витрати, пов’язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану.

4. Допитати в суді як свідків Каленик Олену Петрівну (адреса), Олейник Віктора Павловича (адреса).

ДОДАТОК:
1. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу.
2. Копія свідоцтва про народження дитини.
3. Довідка про останнє місце проживання відповідача.
4. Квитанція про сплату судового збору.
5. Копія позовної заяви та додані до неї документи.

Дата

(О. Починок)


Адвокат Львів © All Rights Reserved
2009-2017