Позовна заява про відібрання дитини у батька

Києво-Святошинському окружному суду
Київської області
Позивач: Волошко Василина Михайлівна
(поштовий індекс, адреса)
Відповідач: Блуз Іван Хведькович
(поштовий індекс, адреса)
Третя особа: Відділ реєстрації
актів цивільного стану
(поштовий індекс, адреса)

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про відібрання дитини у батька


Упродовж семи років я перебувала у шлюбі (2006—2013) з відповідачем Блузом Іваном Хведьковичем. Шлюб розірвано 08.10.2012 (копія Свідоцтва про розірвання шлюбу додається). Від відповідача маю сина Блуза Василя Івановича, народженого 21.10.2010 року.
Після розірвання шлюбу відповідач проживає окремо у с. Круглик К-Святошинськог р-ну Київської обл. Згідно з Рішенням Києво-Святошинського районного суду від 05.07.2013 р. проживання сина визначено разом зі мною (с. Лісники, Києво-Святошинський р-н).
25.08.2013 року відповідач, ігноруючи судове рішення, без мого відома і дозволу самочинно забрав дитину до себе за місцем проживання і утримує її до цього часу. Мої спроби повернути дитину виявились безрезультатними.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 162 СК України у разі, якщо один з батьків самочинно, без згоди другого з них, з яким на законних підставах проживає малолітня дитина, змінить її місце проживання, у тому числі способом викрадення, суд має право негайно постановити рішення про відібрання і повернення її за попереднім місцем проживання.
Оскільки відповідач відмовився добровільно повернути матері дитину, незаконно утримує її, я вимушена звернутися до суду про негайне відібрання дитини.
Наведені у цьому позові факти підтверджуються довідкою місцевого органу національної поліції про моє звернення щодо викрадення дитини, а також можуть підтвердити свідки: Катюжанська Наталія Владиславівна (адреса) та Проценко Сергій Анатолійович (адреса).
На підставі ст. З, 122 ЦПК, ч. 1 ст. 162 СК України —

ПРОШУ


1. Відкрити провадження у справі та задовольнити позов.
2. Постановити рішення про негайне відібрання у Блуза Івана Хведьковича малолітнього сина Василя Блуза і повернення його до мене за місцем мого проживання.
3. Стягнути з відповідача на мою користь судові витрати та оплату правничої допомоги адвоката.
4. Викликати і допитати в суді свідків, зазначених у позовній заяві.

ДОДАТОК:
1. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
2. Копія рішення суду про визначення місця проживання дитини.
3. Копія Свідоцтва про народження дитини.
4. Документ про сплату судового збору.
5. Квитанція про оплату юридичної допомоги.
6. Копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Дата (В. Волошко)

Адвокат Львів © All Rights Reserved
2009-2017

-