Адвокатський запит до Житлово-експлуатаційної контори

Житлово-експлуатаційна контора «Помічник»
Печерського району м. Києва (поштовий індекс, адреса, телефон)

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ
(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

У зв'язку із наданням правової допомоги Сарнаві С. В., керуючись ст.ст. 20, 23, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», прошу надати інформацію щодо складу сім'ї вищезазначеного громадянина.

Одночасно прошу надати копію Довідки форми № 3.

Зазначену інформацію прошу надіслати в строк до 20.12.2012 р. за адресою: 02088, м.Київ, вул. Леніна, 33, адвокату Петренку П. П.

Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п. 1 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст.397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), — до трьох років позбавлення волі. Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Додатки:

  1. 1. Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;

  2. 2. Копія ордера № 226 від 13.09.2012 р.

З повагою,
Адвокат Петренко П. П.       (підпис)

29 листопада 2012 р.

Адвокатський запит підтримую С. В. Сарнава      (підпис)