АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу про застосування примусових заходів медичного характеру

 

Апеляційний суд м. Києва

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон), представника потерпілого Сунця С. М. у кримінальному провадженні № 00/000/00 за обвинуваченням Богуслова Віктора Дмитровича за ч.І ст.185 КК України у кримінальному провадженні № 00/000/00

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу про застосування примусових заходів медичного характеру

03.12.2012р. під час розгляду кримінального провадження Подільським районним в місті Києві судом на підставі п. 2 ч. 2 ст. 332 КПК України за клопотанням прокурора в порядку ст. 509 КПК України було призначено психіатричну експертизу обвинуваченого Богуслова В. Д.

Розглянувши висновок судово-психіатричної експертизи 05.12.2012 р., якою встановлено повну неосудність Богуслова В. Д., суд постановив ухвалу про призначення примусових заходів медичного характеру, а саме стаціонарне лікування в психіатричному закладі із звичайним наглядом.

Втім, експерт Вакуленко А. А, який проводив експертизу, на момент складання висновку судово-психіатричної експертизи вже був позбавлений права на проведення такої експертизи в зв’язку із вступом в законну силу обвинувального вироку Печерського районного суду м. Києва щодо Вакуленка А. А., яким його було визнано винним у наданні завідомо неправдивого експертного висновку. Таким чином, висновок судово-психіатричної експертизи, складений експертом Вакуленком А. А., повинен бути визнаний недопустимим доказом та не може бути покладений в обґрунтування ухвали про застосування примусових заходів медичного характеру щодо Богуслова В. Д.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 86, п. 2 ч. 1 ст. 392, п. 6 ч. 1 ст. 407 КПК України,

ПРОШУ:

Скасувати ухвалу Подільського районного суду міста Києва про застосування примусових заходів медичного характеру від 05.12.2012 р. та призначити новий розгляд в суді першої інстанції.

04 грудня 2012 р.

Адвокат Петренко П. П.         (підпис)