АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу суду про відмову в застосуванні умовно-дострокового звільнення від відбування покарання

 

Апеляційний суд Київської області

Адвоката Дмитренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 03.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон), захисника Богуслова Віктора Дмитровича, засудженого за ч.1 ст. 185 КК України

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу суду про відмову в застосуванні умовно-дострокового звільнення від відбування покарання

02.06.2010 р. Богуслов Віктор Дмитрович за вироком Подільського районного в місті Києві суду був засуджений за ч. 1 ст. 185 КК України до 3 років позбавлення волі.

Богуслов В. Д. відбув 1.5 років позбавлення волі, після чого адміністрацією Ірпінської ВТК № 32/10 було направлено подання до Ірпінського мійськрайонного суду про застосування до нього умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, оскільки засуджений своєю сумлінною поведінкою та ставленням до роботи довів своє виправлення. Однак, ухвалою Ірпінського міськрайонного суду від 04.12.2012 р. Богуслову В. Д. було відмовлено в застосуванні умовно-достроково звільнений від відбування покарання.

Вважаю таке рішення незаконним та необгрунтованим, враховуючи, що мій підзахисний відшкодував завдану злочином шкоду потерпілому, на протязі досудового розслідування та під час судового розгляду кримінального провадження давав щирі свідчення, не намагаючись уникнути відповідальності за вчинений злочин.

Враховуючи викладене та керуючись ч. 5 ст. 539 КПК України,

ПРОШУ:

Скасувати ухвалу Ірпінського міськрайонного суду від 04.12.2012 р. про відмову в застосуванні умовно-дострокового звільнення від відбування покарання щодо Богуслова В. Д., засудженого за ч.1 ст. 185 КК України, та застосувати умовно-дострокове звільнення від відбування покарання щодо Богуслова В. Д.

06 грудня 2012 р.

Адвокат Дмитренко П. П. (підпис)