Апеляційна скарга на вирок суду зразок

 

Апеляційний суд Тернопільської області
(поштовий індекс, адреса)
через Тернопільський міськрайонний суд
(поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон),
захисника Васюка В. В.,
обвинуваченого за ч. 2 ст. 368 КК України

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на вирок суду

26.10.2012 р. Тернопільським міськрайонним судом було винесено вирок щодо Васюка В. В., яким він визнаний винним та засуджений за ч.3 ст. 296 КК України на 3 роки позбавлення волі за те, що 19.01.2012 р. близько 22 год. 00 хв. він, перебуваючи в громадському місці — у барі «Спорт», що по вул. 15 Квітня, 26 в м. Тернополі, у стані алкогольного сп’яніння, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, ігноруючи загальноприйняті норми моралі, елементарні правила поведінки, моральності та добропристойності з метою самоутвердитися в очах сторонніх осіб за рахунок приниження потерпілого Степашка Ф. Ф. в присутності, Павленка А. В. та Колота А. М., діючи з особливою зухвалістю, яка виразилась в насильстві із заподіянням тілесних ушкоджень, підійшов до Степашка Ф. Ф., який сидів разом з своїми знайомими, та запропонував йому сісти з ним за сусідній столик.

За матеріалами провадження під час розмови Васюк В. В. безпричинно завдав Степашку Ф. Ф. удар кулаком в обличчя, а коли Степашко Ф. Ф. підвівся із-за столу, завдав йому другий удар, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді синця повік правого ока, синця і садна носа, закритого перелому кісток носа та садна в ділянці верхньої губи праворуч, які відносяться до легких з короткочасним розладом здоров’я.

Коли товариші Степашка Ф. Ф. намагалися припинити конфлікт, Васюк В. В. завдав Павленку А. В. удар рукою в обличчя, спричинивши йому фізичну біль.
Разом з тим, судом не було враховано ряду істотних обставин, у зв’язку із наявністю яких ми просимо змінити вирок суду, звільнивши Васюка В. В. на підставі ст. 75 КК України від відбування покарання з випробуванням.

Так, судом не було враховано, що ініціатором конфлікту був сам потерпілий (т. 2 а.с. 12-14). Також судом не враховано, що Васюк В. В. внаслідок конфлікту отримав середньої тяжкості тілесні ушкодження, що підтверджується висновком судово-медичного експерта № 550 від 20.01.2012 р., у якому сказано, що виявлена у Васюка В. В. травма лівого ліктьового суглобу належить до тілесних ушкоджень середньої тяжкості (т. 2 а.с. 84).

Також не було враховано ряд пом’якшуючих покарання обставин, таких як визнання вини та щире каяття, наявність на утриманні неповнолітньої дочки та непрацюючої дружини, те, що Васюк В. В. працює на керівній посаді, має 18 підлеглих.

Враховуючи все вищевикладене та керуючись п. 2 ч. 1 ст. 407, п. 4 ч. 1 ст. 409 КПК України,

ПРОШУ:

Винести рішення, яким вирок щодо Васюка В. В. про засудження його за ч. 3 ст. 296 КК України до трьох років позбавлення волі змінити та звільнити його від відбування покарання із випробуванням.

26 листопада 2012 р.

Адвокат Петренко П. П.  (підпис)