Клопотання про арешт майна

 

Шевченківський районний суд м. Києва (поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон), представника потерпілого Івченка О. О. у кримінальному провадженні № 00/000/00 за обвинуваченням Савченко С. В. за ч. 3 ст. 185 КК України

КЛОПОТАННЯ
про арешт майна

Шевченківським районним судом м. Києва здійснюється кримінальне провадження №00/000/00 за обвинуваченням Савченко Сергія Володимировича у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Савченко С. В. обвинувачується у вчинені корисливого злочину і тому, у разі винесення судом обвинувального вироку, обвинуваченому може бути призначено покарання, що полягає в примусовому безоплатному вилученні у власність держави всього або частини майна, яке є власністю засудженого. Крім того, моєму довірителю злочином заподіяно значну шкоду на суму 20000 грн., в зв’язку з чим Івченко О. О. подав цивільний позов під час кримінального провадження. Тому, вважаю за необхідне вжити всіх можливих заходів для збереження майна, що належить обвинуваченій особі на праві власності.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 56, 58, 170, 171, 350 КПК України,

ПРОШУ:

вжити всіх необхідних заходів для встановлення належного обвинуваченому Савченко С. В. на праві власності майна та постановити ухвалу про арешт виявленого майна з метою забезпечення поданого потерпілим Івченком О. О. цивільного позову.

19 грудня 2012 р.

Адвокат Петренко П. П. (підпис)