Клопотання про допит свідків Зразок

Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області (поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р., поштовий індекс, адреса, телефон),
представника потерпілого Дущенка Л. П.
у кримінальному провадженні № 00/000/00

КЛОПОТАННЯ
про допит свідків

Автозаводським районним судом м. Кременчука Полтавської області розглядається кримінальне провадження № 00/000/00 за обвинуваченням Редька П. А. в тому, що він 28.07.2012 р., близько 13 год., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, разом зі своїми знайомими: Пулявіним Р. М., Ваненко Г. О. та Щуром Р. С. — знаходився в автомобілі, що належить Пулявіну Р. М. в районі зупинки громадського транспорту «Магазин», що розташована на захисній дамбі автодороги Кременчук — Власівка по вул. Б. Хмельницького в м. Кременчуці. Редько П. А. в ході сварки, що виникла з потерпілим Дущенком Л. П. на грунті неприязних стосунків, в зв’язку з тим, що Редько П. А. запідозрив його у вживанні наркотичних засобів, діючи з прямим умислом, направленим на заподіяння тяжких тілесних ушкоджень завдав Дущенку Л. П. скляною пляшкою 0,5 л з залишками пива, удар по голові. Від удару пляшка розбилася. Після цього Редько П. А. ще декілька разів ударив потерпілого кулаком по голові. При цьому Пулявін Р. М., Ваненко Г. О. та Щур Р. С. були поряд з Редьком П. А.

Під час досудового розслідування Пулявін Р. М., Ваненко Г. О. та Щур Р. С. допитані не були, оскільки на виклики до слідчого вони не з’являлись, а привід до них не застосовувався.

Вважаю, що показання згаданих осіб є надзвичайно важливими для всебічного, повного та об’єктивного з’ясування обставин події.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст.ст. 56, 58, 350 КПК України,

ПРОШУ:

викликати та допитати в судовому засіданні у якості свідків:

  •  Пулявіна Романа Михайловича, який проживає за адресою: (поштовий індекс, адреса, телефон).
  •  Ваненка Григорія Олексійовича, який проживає за адресою: (поштовий індекс, адреса, телефон).
  •  Щура Ростислава Сергійовича, який проживає за адресою: (поштовий індекс, адреса, телефон).

06 грудня 2012 р.

Адвокат Петренко П. П. (підпис)