Клопотання про відвід слідчого

Прокурору Дарницького району м. Києва

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р., поштовий індекс, адреса, телефон), захисника Савченкова С. В. підозрюваного за ч. 1 ст. 121 КК України

КЛОПОТАННЯ
про відвід слідчого

Слідчим Дарницького РВ Чкаловим С. М. було повідомлено Савченкова С. В. про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

З повідомлення про підозру вбачається, що Савченков С. В. 04.12.2012 р. перебуваючи на вул. Сагайдачного, 14 в м. Києві, маючи умисел на нанесення тілесних ушкоджень, будучи в стані алкогольного сп’яніння, наніс 5 ударів кулаком в область голови та грудей потерпілому Чубику В. В., що спричинили йому розлад здоров'я та не були небезпечними на момент заподіяння.

Своєї вини Савченков С. В. не визнає.

Нами було заявлено клопотання про проведення трасологічної експертизи, а також слідчого експерименту в умовах, що максимально наближені до тих, які мали місце 04.12.2012 р. Однак слідчий Дарницького РВ Чкалов С. М. безпідставно відмовив у проведенні згаданих слідчих (розшукових) дій.

Я вважаю, що слідчий діє упереджено, а досудове розслідування ведеться не об'єктивно та неповно. Водночас, підозрюваному відомі факти, що слідчий перебуває у дружніх стосунках з потерпілим Чубиком В. В. Це можуть підтвердити такі особи: Іванишин В. С. (поштовий індекс, адреса, телефон), Кобиляко Ф. В. (поштовий індекс, адреса, телефон).

Все вищевикладене викликає обгрунтовані сумніви в неупередженості слідчого, що веде провадження, та вказує на його можливу зацікавленість у результатах розслідування.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст.ст. 46, 77 КПК України, я заявляю відвід слідчому Дарницького РВ УМВС України у м. Києві Чкалову С. М.

12.12.2012 р.

Адвокат Петренко П. П. (підпис)