Клопотання про власноручний запис показань

Прокурору Єнакієвського району м. Хорола
Редьку О. М.

підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 365 КК України у кримінальному провадженні № 00/000/00, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 12.12.2012 р.
Самарая В. В.

КЛОПОТАННЯ
про власноручний запис показань

12.12.2012 р. Єнакієвським РУВС України в м.Хорол було розпочате досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перевищення службових повноважень та мене, Самарая В. В., було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч.1 ст. 365 КК України. Вважаю повідомлення про підозру безпідставним та незаконним. На дії слідчого Єнакієвського РУВС України в м. Хорол Руденка Т. С., мною була подана скарга, що залишилась без задоволення. Крім того, мною заявлявся відвід зазначеному вище слідчому в зв’язку із проявленою ним по відношенню до мене упередженістю та необ’єктивністю, що обумовлені особистими неприязними стосунками.

Враховуючи викладені вище факти та мої побоювання того, що слідчий Руденко Т. С. може викривлювати мої показання у протоколах допитів та інших слідчих (розшукових) дій, керуючись ст. 42, ч. 7 ст. 224 КПК України,

ПРОШУ:

надати мені можливість при проведенні всіх слідчих (розшукових) дій записувати свої показання власноручно.

14 грудня 2012 р.

Самарай В. В. (підпис)