Клопотання про вилучення з матеріалів кримінального провадження неналежннх доказів

Шевченківський районний суд м. Києва
(поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон),
захисника Сарнави С. В. у кримінальному провадженні № 00/000/00

 

КЛОПОТАННЯ
про вилучення з матеріалів кримінального провадження неналежних доказів

Шевченківським районним судом м. Києва здійснюється кримінальне провадження № 00/000/00 за обвинуваченням Сарнави С. В. у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 222 КК України.

Його звинувачено у тому, що він, маючи умисел на вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами, 07.07.2012 р. уклав письмовий кредитний договір № 888 із ЗАТ «Надра Банк» про надання йому кредиту в розмірі 3985 грн. (три тисячі дев'ятсот вісімдесят п’ять гривень), для чого подав завідомо підроблену довідку про доходи.

До суду сторона обвинувачення подала матеріали кримінального провадження загальним обсягом 8 томів, 6 із них містять ксерокопії документів, що не завірені належним чином, не мають значення для кримінального провадження, а відтак і не можуть бути визнані доказами в ньому.

Дослідження вищевказаного матеріалу призведе до затягування розгляду кримінального провадження, нерозумних витрат часу в судовому засіданні.

Враховуючи все вищевикладене та керуючись ст.ст. 84, 85, 91 КПК України,

ПРОШУ:

Вилучити з матеріалів кримінального провадження документи, що знаходяться у т. 2, 4, 5, 6, 7, 8 як такі, що є неналежними доказами у кримінальному провадженні.

23 листопада 2012 р.

Адвокат Петренко П. П.       (підпис)