Клопотання про закриття кримінального провадження

Прокурору Печорського району м. Києва

Адвоката Петренко П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон), захисника Ващенка В. В.

КЛОПОТАННЯ
про закриття кримінального провадження

Слідчим Кропотько С. В., який здійснює досудове розслідування за кримінальним провадженням № 00/000/00, внесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань 01.12.2012 р., було повідомлено Ващенка В. В. про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України.

Відповідно до постанови слідчого, Ващенко В. В. 12.12.2012 р. близько 15 години 30 хвилин, на майданчику біля вхідних дверей квартири за адресою бульвар Л. Українки, 28 під час конфлікту на ґрунті особистих неприязних відносин штовхнув свою співмешканку Зотову К. В., яка не встоявши на ногах, скотилась по дерев’яних сходинках вниз, при цьому збила свою сестру Зотову С. В., яка теж впала зі сходів на бетонний майданчик. В результаті цього у Зотової С. В. стався закритий перелом великого бугорка лівого плеча без зміщення, що належить до тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Підозрюваний Ващенко В. В. себе винним не вважає з таких підстав.

Того вечора у нього виник конфлікт зі своєю співмешканкою та її сестрою, коли вони прийшли на квартиру до Іванова І. І., у якого він був у гостях. Оскільки співмешканка до нього кидалася битись, він її вирішив вивести з квартири і вивів до вхідних дверей. Її сестра Зотова С. В. вийшовши сама, пішла вниз по сходах. Тим часом його співмешканка Зотова К. В. продовжувала сваритися, він її виштовхнув за двері і повернувся в квартиру, після чого почув крик жінок. Після конфлікту він пішов до дільничного інспектора, якому все розповів. Дізнався, що в Зотової С. В. зламана рука.

Вважаємо, що жодних даних, які б вказували на наявність у діях підозрюваного умислу, досудовим розслідуванням не встановлено і належних доказів цього у кримінальному провадженні не зібрано. Подія сталася з необережності, будь-якого умислу щодо заподіяння тілесних ушкоджень потерпілій Ващенко В. В. не мав.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 46, 84-86, п. 2 ч. 1, ч. 3 ст. 284 КПК України, ст. 11 КК України,

ПРОШУ:

Кримінальне провадження № 00/000/00 щодо Ващенка В. В. за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України, закрити за відсутністю в його діях складу злочину.

17 грудня 2012 р.

Адвокат Петренко П. П. (підпис)