Клопотання про залучення експерта для проведення почеркознавчої експертизи зразок

 

Дарницький районний суд м. Києва
(поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон), захисника Сарнави С. В., обвинуваченого за ч. 1 ст. 222 КК України у кримінальному провадженні №00/000/00

 

КЛОПОТАННЯ
про залучення експерта для проведення почеркознавчої експертизи

Сарнава С. В. обвинувачується в тому, що він, маючи умисел на вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами, 07.07.2012 р. уклав письмовий кредитний договір № 888 із ЗАТ «Надра Банк» про надання їй кредиту в розмірі 3985 грн., для чого подав завідомо підроблену довідку про доходи та вніс додаткові записи до трудової книжки.

Сарнава С. В. не визнає себе винним у скоєнні даного злочину, що підтверджує наступними даними.

Щодо довідки про доходи, то Сарнава С. В. впевнений, що сталася технічна помилка, яка допущена заступником головного бухгалтера Науково-дослідної установи «МАРС»: замість даних Сарнави С. В. були внесені дані іншого працівника. Записи зроблені заступником головного бухгалтера.

Щодо записів у трудовій книжці, то природу появи нового запису Сарнава С. В. пояснити не може. Про неї йому стало відомо лише після повідомлення його про підозру. Цього запису він не робив, почерк йому не знайомий.

Беручи до уваги, що для вирішення питання, чи справді Сарнава С. В. вніс відповідні записи до довідки про доходи та трудової книги, завдяки яким стало можливим отримання кредиту, необхідні спеціальні знання у галузі почеркознавства.

Отже, керуючись п. 12 ч. 3 ст 42, ч. 4 ст. 46, ст.ст. 93, 242, 332, 350 КПК України, Законом України «Про судову експертизу»,

ПРОШУ:

1 Залучити експерта для проведення почеркознавчої експертизи.
2. На вирішення експертизи поставити такі питання:
а) Чи однією особою виконані два останні записи у трудовій книжці?
б) Чи записи у довідці про доходи зроблені рукою Сарнави С. В.
3. Надати експерту для ознайомлення матеріали кримінального провадження, які стосуються експертизи.

23 листопада 2012 р.

Адвокат Петренко П. П.         (підпис)