Скарга на недодержання прав особи, що тримається під вартою

 

Слідчому судді Шевченківського районного суду м. Києва

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р., поштовий індекс, адреса, телефон) в інтересах Савченкова С. В. підозрюваного за ч. 2 ст. 121 КК України

 

СКАРГА
на недодержання прав особи, що тримається під вартою

Я, адвокат Петренка П. П., вступив у кримінальне провадження, № 00/000/00, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11.12.2012 р., як захисник Савченкова Сергія Васильовича, який перебуває у СІЗО у зв’язку із застосуванням до нього запобіжного заходу — тримання під вартою.

14.12.2012 р. відповідно до ст.ст. 46, 50 КПК, я, надавши ордер, копії договору про надання правової допомоги та свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, та заповнивши відповідний формуляр, мав намір зустрітися із своїм підзахисним. Проте мені було відмовлено на тій підставі, що в той день було офіційно оголошено карантин у зв’язку із епідемією грипу. Звернення до начальника СІЗО результату не дали, у побаченні мені було відмовлено.

Відповідно до норм Конституції, КПК України дії адміністрації СІЗО порушують право захисника на побачення з обвинуваченим, передбачене ст. 46 КПК України та право особи, яка перебуває під вартою, на побачення із захисником, без обмеження кількості побачень та їхньої тривалості, передбачене п. 3 ч. 3 ст. 42 КПК України, ч. 5 ст. 12 Закону України «Про попереднє ув’язнення».

На підставі наведеного та керуючись п. 3 ч. 3 ст. 42, ст. 46, ч. 1 ст. 206 КПК України,

ПРОШУ:

визнати дії начальника СІЗО Коноваленка К. К. неправомірними, зобов’язати його усунути порушення закону та безперешкодно надавати побачення з підзахисним Савченковим Сергієм Васильовичем без обмеження їхньої кількості та тривалості.

Додатки:
1) Копія скарги.
2) Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
3) Копія договору про надання правової допомоги.
4) Копія ордера.

15 грудня 2012 р.

Адвокат Петренко П. П.        (підпис)