Скарга на постанову про закриття кримінального провадження

Слідчому судді Іванківського  районного суду Київської області

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон), представника заявника про злочин Федорця Івана Петровича, який проживає за адресою (поштовий індекс, адреса, телефон)

СКАРГА
на постанову про закриття кримінального провадження

Федорець І. П. повертався з роботи пізно ввечері 23.11.2012 р. біля кафе «Антарес», до нього звернулися незнайомці (як пізніше з’ясувалося, це були мешканці смт. Іванків Самородок І. В. та Красюк Ф. В.) із питанням «Чи є у тебе закурити?» Після негативної відповіді вони почали висловлюватися лайливими словами, голосно викрикувати нецензурну лайку.

Після зауваження на їх адресу, Самородок І. В. і Красюк Ф. В. почали завдавати Федорцю І. П. удари руками і ногами по різних частинах тіла, від чого я упав на асфальт і одразу знепритомнів.

До тями Федорець І. П. прийшов уже в лікарні, де йому було надано першу медичну допомогу.

В той час, коли Федорець І. П. перебував у лікарні, його було допитано співробітником міліції, якому він дав пояснення по факту спричинення йому тілесних ушкоджень і написав заяву про вчинення Самородком І. В. та Красюком Ф. В. кримінального правопорушення.

Після візиту співробітника міліції Федорець І. П. побував у судово-медичного експерта, який виявив у нього легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я і незначну втрату працездатності.

Коли Федорець І. П. повернувся додому з лікарні, то отримав постанову слідчого Іванківського МРВ УМВС Крапиви А. Р. про закриття кримінального провадження за його заявою у зв’язку із відсутністю події злочину.

Водночас скоєння злочину можуть підтвердити численні свідки, які під час його вчинення перебували у кафе «Антарес».

На підставі викладеного й у відповідності зі ст. 214, п. З ч. 1 ст. 303, ст. 307 КПК України,

ПРОШУ:

скасувати постанову слідчого Іванківського МРВ УМВС України у Київській обл. Крапиви А. Р. від 27 серпня 2011 р. про закриття кримінального провадження щодо Самородка І. В. та Красюка Ф. В. та направити матеріали прокурору Іванківского району Київської області для продовження досудового розслідування.

Додатки:
1. Копія постанови.
2.  Копії скарги.

29 грудня 2012 р.

Адвокат Петренко П. П. (підпис)