Скарга на постанову про закриття кримінального провадження зразок

Слідчому судді Косівського районного суду Івано-Франківської області (поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р., поштовий індекс, адреса, телефон), представника потерпілого Івченка О. О. у кримінальному провадженні № 00/000/00

СКАРГА
на постанову про закриття кримінального провадження

Косівським РВ УМВС Івано-Франківської області здійснюється кримінальне провадження щодо Іванова Іван Іванович, який підозрюється в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого Івченка О. О.

Прокурором Косівського району Івано-Франківської області винесена постанова про закриття кримінального провадження на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Водночас слідчим Косівського РВ УМВС Сидорчуком С. С. не виконано в повному обсязі ухвали слідчого судді Косівського районного суду від 13.12.2012 р., а саме не проведено слідчого експерименту зі свідками та зацікавленими особами та не проведено комісійної судово-медичної експертизи.

Як вбачається з матеріалів кримінального провадження, ухвалою слідчого судді Косівського районного суду від 13.12.2012 р. слідчого Косівського РВ УМВС зобов’язали провести в цьому кримінальному провадженні слідчий експеримент за участю підозрюваного, свідків та зацікавлених осіб, а також провести комісійну судово-медичну експертизу. Однак слідчим Косівського РВ УМВС Сидорчуком С. С. цих слідчих (розшукових) дій проведено не було.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ч. З ст. 284, п. 4 ч. 1 ст. 303, 307 КПК України,

ПРОШУ:

1. Скасувати постанову про закриття кримінального провадження щодо Іванова Іван Іванович, який підозрюється в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого Івченка О. О.
2. Повернути кримінальне провадження № 00/000/00 прокуророві для продовження досудового розслідування.

19 грудня 2012 р.

Адвокат Петренко П. П. (підпис)