Скарга на постанову слідчого про закриття кримінального провадження

Слідчому судді Дарницького районного суду м. Києва

Адвоката Сидорова С. С.,
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №000 від 05.06.2001 р., поштовий індекс, адреса, телефон) в інтересах потерпілої Задорної Людмили Сергіївни, що проживає за адресою:
(поштовий індекс, адреса, телефон)

СКАРГА
на постанову про закриття кримінального провадження

23.11.2012 р. чоловік Задорної Людмили Сергіївни, Задорний Микола Петрович, повернувся з роботи, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Він запропонував їй випити горілки, яку приніс із собою. Однак моя клієнтка відмовилася і заборонила йому пити, оскільки в той час у їхньому помешканні перебувала репетитор з англійської мови Іванова І. І., що займається із їхньою середньою донькою.

Задорному М. П. така категорична відповідь не сподобалася, на ґрунті цього між ними виникла сварка, під час якої чоловік (Задорний М. П.) завдав декілька ударів кулаком в обличчя дружині і вибив 2 зуби.

Після таких дій свого чоловіка моя клієнтка була вимушена викликати дільничного інспектора міліції Максименка П. Р., який з’явився за викликом та склав відповідний протокол.

Під час перевірки даних, зазначених у протоколі, Задорний М. П. підтвердив усі показання Задорної Л. С. та визнав себе винним в умисному заподіянні легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Моя клієнтка заявляла клопотання про необхідність проведення судово-медичної експертизи, яке безпідставно не було задоволене.

Своїми діями під час скоєння злочину Задорний М. П. заподіяв потерпілій матеріальну шкоду в сумі 567 грн. 00 коп., яка складається із вартості протезування вибитих зубів, що підтверджується доданою до скарги довідкою стоматологічної поліклініки Дарницької ЦРЛ №1 і моральну шкоду, яку ми оцінюємо в 379 грн. Вона полягає у стражданнях, яких Задорна Л. С. зазнала у зв’язку з ушкодженням здоров’я.

Добровільно відшкодувати завдану майнову і моральну шкоду Задорний М. П. відмовився. У відповідності до ч. 1 ст. 1167, ч. 1 ст. 1195 Цивільного кодексу України фізична особа, яка завдала шкоди ушкодженням здоров’я інший фізичній особі, зобов’язана відшкодувати потерпілій особі майнову та моральну шкоду.

Незважаючи на безспірні факти скоєння злочину громадянином Задорним М. П., слідчий Дарницького РУ МВС України у м. Києві 25.11.2012 р. виніс постанову про закриття кримінального провадження на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Крім того, грубим порушенням кримінального процесуального законодавства є безпідставна відмова у проведенні судово-медичної експертизи.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 55, 58, ч. З ст. 284, ст.ст. 303, 307 КПК України,

ПРОШУ:

Скасувати постанову про закриття кримінального провадження щодо гр. Задорного М. П. від 25.11.2012 р. та направити матеріали прокурору Дарницького району м. Києва для відновлення досудового розслідування.

Додатки:
1. Копія постанови про закриття кримінального провадження від 25.11.2012 р.;
2. Медична довідка Дарницької ЦРЛ № 1;
3. Лист непрацездатності від 24.11.2012 р.

29 листопада 2012 р.

Адвокат Сидоров С. С. (підпис)