Заперечення проти дій головуючого судді

 

Іванківський районний суд Київської області (поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон), захисника Симонова О. П. обвинуваченого за ч. 1 ст. 122 КК України у кримінальному провадженні
№ 00/000/00

ЗАПЕРЕЧЕННЯ
проти дій головуючого судді

Іванківським районним судом Київської області розглядається кримінальне провадження за обвинуваченням Симонова О. П. за ч. 1 ст. 122 КК, тобто умисного несення тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Під час судового засідання 23.11.2012 р. в ході проведення допиту свідка Кацева Петра Васильовича головуючий в судовому засіданні Фетенко Ф. Ф. припустив грубе порушення встановленого порядку, що виявилося у постановці свідкові навідних запитань. Так, суддя запитав у Карцева П. В.: «Чи бачили Ви як Симонов вдарив потерпілого по голові кулаком три рази?».

Відтак, свідчення Карцева П. В. отримані із порушенням законодавства, що відповідно до Конституції України та Кримінального процесуального кодексу ст. 86 є недопустимим доказом. Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, зібраних у незаконний спосіб.

Суддя Фетенко Ф. Ф. першим розпочав допит свідка обвинувачення, не надавши можливість сторонам його допитати. При цьому допит було розпочато не з пропозиції розповісти все, що Карцеву П. В. відомо, а із конкретних навідних запитань, які наштовхували свідка на «правильні» відповіді. Лише після них, головуючий попросив Карцева: «А тепер повторіть все, що ви зараз нам розповіли».

У зв’язку з наведеним та керуючись п. 10 ч. 3 ст. 42, ст. 46 КПК України,

ПРОШУ:

Прийняти до уваги мої заперечення щодо дій головуючого Фетенка Ф. Ф. при допиті свідка Карцева В. П.
Визнати показання Карцева В. П недопустимим доказом.
Приєднати до матеріалів кримінального провадження це заперечення та занести його до журналу судового засідання.

23 листопада 2012 р.

Адвокат Петренко П. П.         (підпис)