Заява про звільнення від покарання після закінчення іспитового строку

 

Шевченківський районний суд м. Києва
(поштовий індекс, адреса)

Адвоката Петренка П. П.
(свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 000 від 04.06.2001 р.,
поштовий індекс, адреса, телефон),
захисника Разумкова Г. Г., засудженого за ч.1 ст. 190 КК України

ЗАЯВА
про звільнення від покарання після закінчення іспитового строку

22.11.2010 р. Шевченківським Районним судом міста Києва було проголошено вирок Разумкову Геннадію Геннадійовичу, 13 вересня 1948 р. народження, уродженцю м. Ірпеня, громадянину України, директору Товариства з обмеженою відповідальністю «Мірт», що мешкає за адресою: (поштовий індекс, адреса, телефон),— яким його визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки. Врахувавши позитивну характеристику засудженого, наявність у нього двох неповнолітніх дітей, суд прийняв рішення про можливість виправлення засудженого без відбування покарання та про звільнення від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю два роки.

Протягом двох років Разумков Г. Г не вчиняв жодного адміністративного проступку чи кримінального правопорушення, виконав усі покладені на нього обов’язки з відшкодування завданої шкоди.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 78 КК України, п. 9 ч. 1 ст. 537 КПК України,

ПРОШУ:

Звільнити засудженого за ч. 1 ст. 190 КК України Разумкова Геннадія Геннадійовича від призначеного йому покарання у вигляді позбавлення волі тривалістю три роки.

23 листопада 2012 р.

Адвокат Петренко П. П. (підпис)