Заява в порядку ст. 477 КПК України

Прокурору Голопристанського району Херсонської області (поштовий індекс, адреса)

Бородкіна Миколи Петровича, що мешкає за адресою:
(поштовий індекс, адреса, телефон) в інтересах Бородкіна Максима Миколайовича,
1999 р. н., адреса вказана

ЗАЯВА
в порядку ст. 477 КПК України

20.11.2012 р. житель села Новософіївка Іванов Іван Іванович спричинив легкі тілесні ушкодження моєму синові, Бородкіну Максиму Миколайовичу, що потягли короткочасний розлад здоров’я, а саме закриту черепно-мозкову травму у вигляді струсу головного мозку, закритий перелам кісток носа без зміщення кісткових фрагментів, крововиливи в м’які тканини, гематоми і садна обличчя.

Обставини події: Іванов Іван Іванович, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, 20.11.2012 р. близько 22.00 год. в приміщенні клубу с. Калинівка Голопристанського району Херсонської області, на грунті неприязних відносин, що виникли раптово, умисно завдав Бородкіну М. М. удар кулаком в лице та область грудної клітини, чим спричинив фізичний біль і тілесні ушкодження.

Вина Іванова І. І. у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, підтверджується такими доказами:

  • довідкою лікаря № 2-18/ГП від 20.11.2012 р., згідно якого Бородкіну М. М. спричинено закриту черепно-мозкову травму у вигляді струсу головного мозку; закритий перелом кісток носа без зміщення кісткових фрагментів; крововиливи в м’які тканини, гематоми і садна обличчя. Зазначені тілесні ушкодження утворилися в результаті застосування тупих предметів, можливо 20.11.2012 р., та належать до легких тілесних ушкоджень, що потягли короткочасний розлад здоров’я;
  •  поясненнями свідка Дмитренка П. П. згідно, з якими 20.11.20112 р. близько 22.00 год. він з Куцим К. В. і Давиденко А. В. знаходився в приміщенні клубу с. Калинівка. В цей час приїхали на автомобілі хлопці із с. Новософіївка, які були в нетверезому стані. Іванов І. І. підійшов до Бородкіна М. М. спитав хто він, після чого став викручувати йому руки. Потім штовхнув у груди Куцого К. В., а Бородкіна М. М. вдарив кулаком в обличчя. У того з носа пішла кров, Дмитренко П. П. допоміг Бородкіну М. М. лягти на стіл і підняти голову, щоб зупинити кровотечу;
  •  поясненнями свідка Процик Л. Г, згідно з якими 20.11.2012 р. в приміщенні клубу с. Калинівка Іванов І. І. безпричинно штовхнув Бородкіна М. М., Іванов І. І. хотів вдарити кулаком хлопця в плече, але попав у ніс. Хлопець присів і в нього з носа пішла кров.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 55, 56, 59, 477, 478 КПК України,

ПРОШУ:

1. Розпочати досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Іванова І. І. за ч. 2 ст. 125 КК України.
2. Визнати мене законним представником інтересів мого неповнолітнього сина потерпілого Бородкіна М. М., 1999 р.н.
3. Викликати та допитати свідків Дмитренка П. П. та Процик Л. Г.

Додатки:
1. Копія довідки лікаря № 2-18/ГП від 20.11.2012 р.;

25 листопада 2012 р.

Бородкін М. М.     (підпис)