Зразок клопотання про помилування

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
вул. Банкова 11, м. Київ, 01220
від засудженої Кропотько Інесси Юріївни
1985 року народження, засудженої 23.07.2010 р. за ч. 1 ст. 185 КК України

КЛОПОТАННЯ
про помилування

Шановний пане Президенте!

До Вас звертається громадянка України, мати неповнолітнього сина, єдина донька хворої матері — пенсіонерки.

У серпні 2008 р. я народила дитину та пішла у декретну відпустку, у зв’язку з чим матеріальний стан нашої сім’ї значно погіршився, оскільки я була єдиною працюючою.

Тривала відсутність коштів на найнеобхідніше для сина стала передумовою скоєного злочину. Звісно, це не є виправданням або ж пом’якшуючою обставиною, але я б хотіла спробувати пояснити те скрутне становище, в якому я перебувала напередодні злополучного дня, коли було скоєно злочин.

Державної допомоги ледь-ледь вистачало на їжу, ми маємо великий борг за комунальні послуги. Коштів на купівлю іграшок, одягу для дитини, ліків для хворої матері не вистачало.
Саме в цей період я наважилася на скоєння злочину.

Разом з тим, під час проведення досудового розслідування я усвідомила протиправність своїх дій, всіляко сприяла розслідуванню і розкриттю злочину.

В колонії я працюю швачкою, характеризуюсь як сумлінна працівниця, маю 10 заохочень. Виконую режим утримання і законні вимоги адміністрації.

Я розкаялася у скоєному і усвідомлюю свою провину перед потерпілими, рідними і суспільством. Під час суду я повністю визнала свою провину та розкаялася.

Дуже прошу Вас помилувати мене і дати можливість виховувати сина самостійно, допомагати старенькій матері та працювати на благо Батьківщини.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст. 106 Конституції України, ст.ст. 74, 85, 87 КК України, Положенням про порядок здійснення помилування, затвердженим Указом Президента України № 902/2010 від 16 вересня 2010 р.

Додатки:

  •  Копія вироку.
  •  Характеристика з установи відбування покарання.

23 листопада 2012 р.

І. Ю. Кропотько (підпис)