ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу подружжям, яке має дітей

Позовна заява про розірвання шлюбу ЗРАЗОК 2018 року.

До Шевченківського районного суду м. Львова
Заявники: Коноплястий Василь Дмитрович,
що зареєстрований та мешкає за адресою:
79000 м.Львів, вул. Дорошенка, 8, кв.24

Конопляста Галина Петрівна,
що зареєстрована та мешкає за адресою:
9000 м.Львів, вул. Дорошенка, 8, кв.24

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу подружжям, яке має дітей

6 червня 2002 року ми зареєстрували шлюб. 20 березня 2003 року у нас народився син - Коноплястий Петро Васильович.

Життя спільне у нас не склалося. До шлюбу ми знали одне одного всього чотири місяці і, як виявилося після шлюбу, у нас були зовсім протилежні погляди на сімейне життя. Ми намагалися всіма силами зберегти сім'ю, але і народження сина не допомогло це зробити. Ми переконалися, що є зовсім різними людьми і тому в наших інтересах і в інтересах нашої дитини ми вирішили розірвати шлюб.

Ми досягли письмової угоди, що наш син Коноплястий Петро Васильович після розірвання шлюбу буде проживати разом із матір'ю - Коноплястою Галиною Петрівною, а його батько Коноплястий Василь Дмитрович постійно братиме участь у вихованні сина та до досягнення ним повноліття щомісячно буде надавати матеріальну допомогу для забезпечення умов його життя.

Враховуючи те, що ми не маємо наміру поновлювати подружні стосунки, керуючись ст. ст.109, 157, 160 СК України, ст.ст. 3, 118-120, ч.З ст. 234 ЦПК України,-

ПРОСИМО:

1. Розірвати шлюб, зареєстрований 6 червня 2002 року у Шевченківському районному відділі РАЦСу м. Києва, актовий запис про шлюб № 3/124, між нами: Коноплястою Галиною Петрівною та Коноплястим Василем Дмитровичем.

2. Витрати, пов'язані з розірванням шлюбу, покласти на Коноплястого В.Д.

Додатки:
1. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу.
2. Нотаріально посвідчений договір між Коноплястою Г. П. та Коноплястим В. Д.
3. Копія свідоцтва про народження сина.
4. Квитанція про сплату судових витрат.

Підписи: Конопляста Г. П. Коноплястий В. Д.
15 березня 2009 р.

Коментар

Законом (ст. 109 СК України) передбачено, що суд може розірвати шлюб за спільною заявою подружжя, яке має дітей. Закон надає право подружжю, яке має дітей, подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

У таких випадках суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.

Законом передбачено, що суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу.

Чим ми можемо допомогти, якщо ви хочете розлучитися?

Оформити розлучення через суд без присутності і участі подружжя, вирішити всі супутні розірванню шлюбу питання, такі як: розподіл майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, визначення порядку спілкування з дитиною, зняття з реєстраційного обліку колишнього чоловіка та інші.

Розлучення без присутності означає, що Вам не доведеться їздити до суду для участі в засіданнях, збирати документи, необхідні для розірвання шлюбу. Достатньо зв’язатися з нами для укладення договору на надання послуг, інші дії по справі ми здійснюємо самостійно за дорученням, яку можна оформити у нотаріуса.

Розлучення у випадках знаходження одного або обох з подружжя за межами території України.

Для розірвання шлюбу, у разі постійного проживання за межами України або далеко від Львова, необов'язково приїжджати особисто для оформлення документів до нас. Відповідно до Українського законодавства будь-яка особа має право вести свої справи в суді особисто або через представника. Щоб розірвати шлюб не приїжджаючи в Україну, достатньо вислати довіреність на ведення справи, а також інші документи, необхідні для розлучення. У разі наявності у Вас в Львові родичів, друзів, знайомих, ми завжди готові допомогти Вам, взаємодіючи через них.

Якщо для Вас скрутно спілкування по телефону, скористайтеся електронною поштою або послугою Skype.

Звертаємо увагу українців, що проживають за кордоном, а також іноземців (їх україномовних представників, юристів та адвокатів з інших країн), що мають намір розірвати "міжнародний" шлюб на ту обставину, що процес розлучення в Україні, як правило, здійснюється швидше, простіше і дешевше, ніж у багатьох інших державах.

Розірвання шлюбу в Львові та Львівській області

Ми готові надати допомогу з розлученням в районах Львівської області, таких як: Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів та в містах обласного підпорядкування, таких як: Львів, Трускавець, Борислав, Дрогобич, Стрий, Самбір, Червоноград, Моршин та Новий Розділ.

Адвокати Львова завжди готові допомогти, якщо ви маєте розлучення через суд і вам потрібен юрист чи послуги адвоката. Ми оформимо розірвання шлюбу і розлучення без присутності подружжя та розлучення через суд в будь-якій ситуації без участі сторін.

C чого почати? Просто зв'яжіться з нами! +38 (067) 749-03-95

advokat-lviv.com.ua © All Rights Reserved
2009-2017