______________ районний суд

Позивач:ПІП___________________ 00000, м. _______ вул.______________ т.м. ____________
Відповідач: ПІП_____________ 00000м. м. __________ вул._________.т.м. ___________

3-тя особа: Орган опіки та піклування _____________ району м. __________ 00000, м. _______, вул._______________, тел._________,

 Позовна заява
про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та у її вихованні


__________р. я зареєстрував  шлюб з ПІП____________. Від цього шлюбу у нас є дитина ПІП__________  _________ р.н.
Однак спільне життя між нами не склалось ми, і згідно рішення ____________ районного суду від __________ року, шлюб між нами було розірвано.
Згідно даного рішення суду, наш син проживає разом із відповідачкою, з якою я в свою чергу дійшов згоди про можливість виховання та спілкування з дитиною. Зокрема згідно нашої спільної домовленості, син проводив зі мною час, що тиждня в неділю, понеділок та вівторок з 8.00 по 20.00.
Однак нещодавно відповідачка почала чинити мені перешкоди у побаченні з сином, що проявлялось в наступному:______________ Свідками цього зокрема були _______________
Частина 2 ст. 157 СК України наголошує на тому, що той з батьків, хто проживає окремо від дитини, зобовязаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.
Вважаю, що виховання дитини належить до найважливіших питань життя сімї. Свій обовязок, що до виховання сина, я маю можливість повноцінно виконати, лише за умови безпосереднього спілкування з ним щотижня, на протязі декількох днів.
Ст. 159 СК України вказує на те, що у випадку якщо той з батьків, з яким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо у спілкуванні з дитиною та у її вихованні … другий із батьків має право на звернення до суду з позовом про усунення цих перешкод.
Виходячи з вищенаведеного, керуючись ст. 55 Конституції України, ст. 157, 159 СК України,
прошу:
1. Зобов'язати відповідача ПІП______________ усунути перешкоди у спілкуванні з нашим сином ПІП___________________, та визначити такі способи моєї участі у вихованні дитини: систематичні побачення щотижня в неділю, понеділок та вівторок з 8.00 по 20.00
2. Викликати у судове засідання та допитатих їх в якості свідків наступних осіб: _____________

     Додаток:
1. Копія позовної заяви;
2. Квитанція про сплату державного мита;
3. Квитанція про оплату витрат на інформаційно технічне забезпеченння;
4. Копія свідоцтво про розірвання шлюбу;
5. Копії свідоцтва про народження дитини.

   «__»________________2011р.  

   ПІП_____________

Довідник: справи про розірвання шлюбу
Довідник: справи про передачу дітей на виховання від одного з батьків до іншого

Адвокат Львів © All Rights Reserved
2009-2017