ПОЗОВНА ЗАЯВА про стягнення аліментів на дитину не перебуваючи з батьком дитини у зареєстрованому шлюбі

Шевченківський районний суд м. Львова

79000 м. Львів, вул. Січових Стрільців 12

Позивач: Прокопчук Іванна Валеріївна
79000 м. Львів, вул. Сонячна, 3/107

Відповідач: Вишневський Максим Олександрович
79000 м. Львів, вул. Шкільна, 46/83


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про стягнення аліментів з батька не перебуваючи у зареєстрованому шлюбі


Я, Прокопчук Іванна Валеріївна, є матір’ю малолітньої Вишневської Ольги Максимівни 2000 року народження, як свідчить запис у Свідоцтві про народження Вишневської Ольги Максимівни. З батьком моєї доньки, Вишневським Максимом Олександровичем, я не перебувала у зареєстрованому шлюбі. За нашою спільною заявою, поданою до органу реєстрації, на підставі п. 1 ч. 2 ст. 125 Сімейного кодексу України (СКУ), Вишневський Максим Олександрович визнав себе батьком Вишневської Ольги Максимівни, про що свідчить запис у Свідоцтві про народження.

Я звернулася до Вишневського М.О.. з проханням матеріально підтримувати доньку, сплачуючи аліменти, так як ми проживаємо окремо, не ведемо спільного господарства, а донька проживає зі мною (підтверджується Актом №52 від 20 грудня 2007 року затвердженим Директором ЛКП «Сонячне». Вишневський М.О.. дав усну обіцянку, що він зобов’язується сплачувати аліменти на доньку Вишневську О.М.

Стаття 180 СКУ встановлює обов’язок батьків утримувати неповнолітніх дітей, способи виконання такого обов’язку встановлюються за домовленістю між ними. Вишневський М.О. ухиляється добровільно (відповідно до досягнутої домовленості між нами) сплачувати аліменти, чим не виконує обов’язку щодо утримання батьками неповнолітніх дітей.

Відповідно до ч. 3 ст. 181 СКУ за рішенням суду кошти на утримання дитини присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у грошовій сумі.

Керуючись статями Сімейного Кодексу України, зокрема ст.180, ч.3 ст.181, відповідно до статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного Процесуального Кодексу України −


ПРОШУ ШАНОВНИЙ СУД:

1. Постановити рішення, яким зобов’язати стягувати з Відповідача кошти на утримання (аліменти) дитини Вишневської Ольги Максимівни у розмірі 30% заробітної плати Відповідача щомісячно.

ДОДАТКИ:

1.Копія Свідоцтва про народження Вишневської Ольги Максимівни;
2.Копія Акту №52 від 20 грудня 2007 року затвердженим Директором ЛКП «Сонячне»;

20 січня 2008 року (підпис) Прокопчук І.В.  

 

Довідник: справи про стягнення аліментів на неповнолітніх дітей