ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання батьківства

Броварський районний сул Київської області

 

ПОЗИВАЧ:

Лях Інна Павлівна

01004 м. Київ,

вул. Полярна, 2, кв. 1

тел. 410-00-00

 ВІДПОВІДАЧ:

Бровко Павло Петрович

01004 м. Київ,

вул. Московська, 1, кв. 1

тел: 344-00-00

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання батьківства

 Я народилася 25.08.1980 р. в м. Берегове Закарпатської області. У свідоцтві про моє народження матір'ю записана Лях Марія Петрівна, а батьком Бровко Павло Петрович, але батька свого я ніколи не бачила. Невдовзі після мого народження мати переїхала зі мною до своїх батьків у м. Бровари, де я проживаю і зараз.

Оскільки іншого чоловіка в сім'ї, крім дідуся, не було, то я, як і мама, називала його батьком. Згодом я зрозуміла, що дідусь не є моїм батьком і запитала маму, де ж мій батько? Вона мені сказала, що батько був прикордонником і загинув ще до мого народження. Проте будь-яких документів у мами з цього приводу не було.

26 травня 2004 р. моя мати померла. Після її смерті я розбирала документи, листування, які знайшла в  її столі, серед них знайшла листи Бровко Павла Петровича, адресовані моїй мамі, в яких пін розпитував про мене, моє здоров'я, запевняв маму, що він любить нас обох і не відмовляється від того, що є моїм батьком, але не може визнати цього офіційно, тому що завдасть болю та образи своїй сім'ї.

Я вирішила дізнатися все, що можливо, про мого батька, і виявила, що він вже давно живе на сусідній вулиці, оскільки вони з мамою були односельцями і вчилися в одній школі.

Я знайшла свого батька, поспілкувалася з ним, попросила його хоч зараз офіційно визнати своє батьківство, але він відмовився. Тому я вирішила звернутися до суду з цим позовом.

Вважаю, що ті листи, в яких відповідач визнав моє походження саме від нього, запис про батька в актовому записі про моє народження був зроблений зі слів матері і тому я маю право на такий позов.

Керуючись ст. 3, 118-120 ЦПК України, на підставі ст.ст. 128,135 СК України,

Прошу:

 

1.     Визнати Бровко Павла Петровича, 1940 року народження, уродженця м. Бровари Київської об­ласті, батьком Лях Інни Павлівни, 25.08.1980 року народження.

 

Додатки:

1.     Ксерокопія листів Бровко П.П. до Лях М.П.

2.     Копія свідоцтва про народження.

3.     Копія актового запису про народження.

4.     Копія позовної заяви з додатками.  

12 лютого 2011                                                І.П. Лях

Довідник: справи про встановлення батьківства (материнства)