ЗАПОВІТ із заповідальним відказом

Двадцять шостого травня дві тисячі дев'ятого року, місто Київ 17.00 год.
Я, Калинова Ніна Степанівна, 15 квітня 1923 р. н., уродженка с. Чорнобаївка Коростишівського району Житомирської області, за­реєстрована та проживаю у Києві по пр-ту Науки, 296/1, кв. 170, на випадок моєї смерті роблю таке розпорядження:
моє майно, а саме: 3-кімнатну квартиру за вказаною адресою, дачу (земельну ділянку розміром 0,06 га та одноповерховий цегляний дач­ний будинок), яка розташована за адресою: Київська область, Фастів­ський район, с. Червоне, вул. Березова, 12, та інше майно, яке знахо­диться у моїй квартирі та на території дачі і взагалі все те, що мені буде належати на день смерті і на що я за законом матиму право, заповідаю моєму братові - Калініну Дмитру Степановичу, 15 травня 1954 р. н., уродженцю с. Чорнобаївка Коростишівського району Жи­томирської області.
Водночас покладаю на Калініна Дмитра Степановича обов'язок передати у власність Петрову Василю Артемовичу, 10 липня 1980 р. н., уродженцю м. Києва та оформити на нього мій автомобіль марки ВАЗ 21010, державний номерний знак К 1574 КХ, зареєстрований на моє ім'я у МРЕВ Шевченківського району м. Києва 11 березня 2002 р.
Зміст статей 1237, 1238, 1241, п. 2 ст. 1307 Цивільного кодексу України мені роз'яснено.
Підпис                                                                                           (Калинова Н. С.)
ПОСВІДЧЕННЯ НОТАРІУСА
місто Київ                                 Двадцять шостого травня дві тисячі дев'ятого року 17.00 год.
Цей заповіт посвідчено мною, Сидоровим Петром Сергійовичем, державним нотаріусом Четвертої київської державної нотаріальної контори.
Заповіт підписано громадянкою Калиновою Ніною Степанівною власноруч у моїй присутності.
Особу заповідача встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано у спадковому реєстрі за №...
Стягнуто державного мита в сумі (грн.)...
М. П.
Державний нотаріус                            Підпис                              (Сидоров П. С.)